Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Performance Trunks Bambus 3-Pak - Grå Melange
Product image
Product image
Product image

Performance Boxershorts Bamboe 3-pack

Grijs gemêleerd

€ 16,98
Normale prijs: € 33,95
Bespaar 50%
Kies de maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Drie trunks van bamboe-viscose met stretch, alle drie in grijs gemêleerd. Een set van drie identieke exemplaren voor mannen die elke ochtend zonder nadenken een onderbroek uit de la willen pakken. Geen losse paren die niet bij elkaar horen, gewoon drie keer dezelfde.

Je zit uren achter een bureau, fietst naar huis en loopt nog een rondje. Het stof met stretch beweegt daarbij met je mee.

Grijs gemêleerd is een neutrale tint die je onder jeans, chino of een joggingbroek draagt zonder over kleur na te denken.

Klanten geven deze trunks gemiddeld een 4,9/5.

Niet voor jou als je afwisseling in je la wilt: alle drie de trunks zijn grijs gemêleerd.

  • 67% Bambus viskose, 28% Bomuld, 5% elastan%

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Performance Trunks Bambus 3-pak - Hvid
Foto van Performance Trunks Bamboo 3-pack - Wit
Basic Polo - Navy
Foto van Basic Polo - Navy
DEAL VAN DE WEEK

Navy

€ 34,00
De Originale Performance Trunks 3-pak - Grey Melange
Foto van De Originale Performance Trunks 3-pak - Grijs gemêleerd

Grijs gemêleerd

€ 47,95
Trænings T-shirt - Lime Grøn
Foto van Trainings T-shirt - Limoengroen

Limoengroen

€ 31,95
Performance Underbukser - (6 stk.)
Bundle
2 stuks

Zwart/Wit · (2 stuks)

€ 72,99

€ 36,50 per stuk

Performance Underbukser (9 stk.)
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 109,99

€ 36,66 per stuk

Heritage Tennis Socks 10 pak - Hvid
Foto van Heritage Tennis Socks 10 pak - Wit
Elastisk Bælte - Navy

Navy

€ 47,95
Performance Trunks Bambus - (9 stk.)
Bundle
3 stuks

(9 stuks) · (3 stuks)

€ 67,95

€ 22,65 per stuk

Cargo Shorts - Navy
Foto van Cargo Shorts - Navy

Navy

€ 67,00
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Performance Trunks Bambus 3-pak - Hvid
Foto van Performance Trunks Bamboo 3-pack - Wit
Muscle T-shirt - Navy
Foto van Muscle T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Shorts - Navy
Foto van De Originele Performance Shorts - Navy
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie