Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Performance Trunks Bambus - (9 stk.)
Performance Boxershorts Bamboe 3-pack - Grijs gemêleerd
Performance Trunks Bamboo 3-pack - Wit
Performance Trunks Bambus 3-Pak - Zwart

Performance Trunks Bamboe

(9 stuks)

€ 67,95
€ 22,65 per stuk

1. Performance Boxershorts Bamboe 3-pack

Kleur: Grijs gemêleerd

Maat

2. Performance Trunks Bamboo 3-pack

Kleur: Wit

Maat

3. Performance Trunks Bambus 3-Pak

Kleur: Zwart

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Pakketdeal (9 stuks) bestaat uit drie 3-packs Performance Trunks van bamboe: één in grijs gemêleerd, één in wit en één in zwart. Zo vul je je ondergoedla in één bestelling, zonder elk pak apart te kiezen.

Draag je elke dag trunks, dan telt vooral het aantal. Met negen paar heb je minder wasdagen en ligt er een extra paar klaar als de wasmand vol zit.

Waarom dit pakket

Je krijgt drie kleuren in één pakket. Je hebt dus voor elke outfit een passende tint, zonder er zelf over na te denken.

Zo draag je ze

  • Wit en grijs gemêleerd onder lichte broeken en shorts
  • Zwart onder donkere jeans en pantalons
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Performance Underbukser (9 stk.)
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 109,99

€ 36,66 per stuk

Performance Underbukser - (6 stk.)
Bundle
2 stuks

Zwart/Wit · (2 stuks)

€ 72,99

€ 36,50 per stuk

Performance Trunks Bambus 3-Pak - Grå Melange
Foto van Performance Boxershorts Bamboe 3-pack - Grijs gemêleerd

Grijs gemêleerd

€ 33,95
Performance Trunks Bambus 3-pak - Hvid
Foto van Performance Trunks Bamboo 3-pack - Wit
Basic T-Shirts - (9 stk.)
Bundle
9 stuks

Pakketdeal (9 stuks) · (9 stuks)

€ 80,99

€ 9,00 per stuk

Original Premium Performance Skjorte (3 stk.)
Foto van Original Premium Performance Shirt (3 stuks)
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Performance Underbukser (3 pak) & Performance Socks (10 par)
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 72,99

€ 36,50 per stuk

De Originale Performance Bambus Strømper 10-pak - Grå
De Originale Performance Bambus Strømper 10-pak - Grå
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie