Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Startpagina/Damespakken

Damespakken

Startpagina/Damespakken
Performance Jakkesæt til dame - Sort
Foto van Performance Suit Women - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Navy
Foto van Performance Pak voor dames - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Lysegrå
Foto van Performance Pak voor dames - Lichtgrijs
Bundle
2 stuks

Lichtgrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Mørkegrå
Foto van Performance Pak voor dames - Donkergrijs
Bundle
2 stuks

Donkergrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Birk
Foto van Performance Pak voor dames - Birch
Bundle
2 stuks

Birch · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Oversized Suit - Sort
Foto van Oversized Pak - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Oversized Suit - Beige
Oversized Suit (Beige) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stuks

Beige · (2 stuks)

€ 69,00

€ 34,50 per stuk

Oversized Suit - Grå
Foto van Oversized Suit - Grijs
Bundle
2 stuks

Grijs · (2 stuks)

€ 69,00

€ 34,50 per stuk

Oversized Suit - Navy Pinstripe
Oversized Suit (Navy Pinstripe) - Package Deal - TeeShoppen Group™ - Suit - TeeShoppen
Bundle
2 stuks

Navy Pinstripe · (2 stuks)

€ 69,00

€ 34,50 per stuk

Nadia Vest og Pants - Beige
Foto van Nadia Blazer en Pants - Beige
Bundle
2 stuks

Beige · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Nadia Vest og Pants - Taupe
Nadia Vest og Pants - Taupe
Bundle
2 stuks

Taupe · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Nadia Vest og Pants - Sort
Foto van Nadia Blazer en Pants - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Nadia Vest og Pants - Mørkegrå
Foto van Nadia Blazer en Pants - Donkergrijs
Bundle
2 stuks

Donkergrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Nadia Vest og Pants - Navy
Foto van Nadia Vest en Pants - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Hvid
Foto van Natalie Vest en Broek - Wit
Bundle
2 stuks

Wit · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Lyse Beige
Foto van Natalie Vest en Broek - Lichtbeige
Bundle
2 stuks

Lichtbeige · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Lysebrun
Foto van Natalie Vest en Broek - Lichtbruin
Bundle
2 stuks

Lichtbruin · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Lysegrå
Foto van Natalie Blazer en Broek - Lichtgrijs
Bundle
2 stuks

Lichtgrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Mørkegrå
Foto van Natalie Vest en Broek - Donkergrijs
Bundle
2 stuks

Donkergrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Navy
Foto van Natalie Blazer en Broek - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Sort
Foto van Natalie Blazer en Pants - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Pakjes voor vrouwen: Wanneer comfort een zelfverzekerde stijl ontmoet

Een pakje voor vrouwen is veel meer dan zomaar een voorbijgaande trend – het is een tijdloze statement piece. Of je je nu voorbereidt op een belangrijke zakelijke bijeenkomst, een romantische date of een formeel feest, een stijlvol damespak met blazer en broek is de perfecte oplossing. Het combineert power met persoonlijkheid en bewijst keer op keer zijn bestaansrecht in zowel de professionele als de vrijetijdsgarderobe.

Bij TEESHOPPEN vind je moderne pakjes voor vrouwen in zorgvuldig geselecteerde materialen en flatterende pasvormen. Onze focus ligt op het accentueren van jouw figuur, terwijl we maximaal comfort garanderen gedurende de hele dag. Onze collecties zijn gemaakt van comfortabele materialen met stretch, wat je een ongeëvenaarde bewegingsvrijheid geeft, wat je agenda ook brengt.

Vind de juiste pasvorm: Van getailleerd tot oversized

We weten dat geen enkele vrouw hetzelfde is. Daarom bieden we verschillende pasvormen aan, zodat je precies het model kunt kiezen dat jouw lichaam en persoonlijke stijl aanvult:

- Het klassieke getailleerde pak: Perfect voor een scherpe en professionele look.

- De moderne oversized look: Ideaal voor jou die een ontspannen, maar modebewuste vibe wil.

- Damespakken in kleuren: Van klassiek zwart en zachte neutrale tinten tot gedurfde kleuren waarmee je opvalt in de menigte.

Daarom is een pakje voor vrouwen een must-have in de garderobe

Een goed pak werkt bijna als een superkracht; je voelt je automatisch zelfverzekerder, elegant en "put-together". Het unieke aan juist onze pakjes voor vrouwen is de combinatie van moderne snit en hoge functionaliteit. Je hoeft niet langer te kiezen tussen er goed uitzien en je goed voelen.

Voor de ultieme comfortervaring kun je het beste onze Performance Pants voor dames bekijken. Ze bieden een flatterende pasvorm met veel stretch, wat ze een favoriet maakt voor zowel alledag als feest.

Van business tot brunch – zo stijl je jouw damespak

De veelzijdigheid van een pakje voor vrouwen wordt vaak onderschat. Door je onderdelen te mixen en matchen, kun je een groot aantal verschillende outfits creëren:

- Business: Combineer het pak met een witte overhemd of blouse en klassieke loafers.

- Alledag: Stijl je broek of je blazer voor dames met een basic T-shirt en je favoriete sneakers.

- Feest: Maak de look vrouwelijk met een crop top, hoge hakken en opvallende accessoires.

Shop je volgende pakje bij TEESHOPPEN

Bij TEESHOPPEN hebben we het tot onze missie gemaakt om pakjes voor vrouwen aan te bieden die modern design combineren met hoge kwaliteit. Onze collecties worden continu bijgewerkt, zodat je altijd toegang hebt tot de nieuwste trends en kleuren van het seizoen.

Wanneer je bij ons winkelt, krijg je niet alleen toegang tot scherpe prijzen en hoge kwaliteit, maar ook een reeks voordelen die jouw online shopping veilig en makkelijk maken:

- 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen: Neem alle tijd om je nieuwe pakje thuis te passen.

- Bliksemsnelle levering: We versturen pakketten elke dag van de week.

- Scherpe prijzen: Kwaliteit hoeft geen fortuin te kosten.

FAQ over pakjes voor vrouwen

Hoe kies ik de juiste maat in pakjes voor vrouwen?

We raden aan om je normale maat te kiezen, aangezien onze pakken zijn ontworpen met comfortabele stretch. Wil je een meer oversized look, dan kun je het beste een maat groter nemen. Vergeet niet altijd de specifieke maattabel op het product te controleren.

Kun je een pakje voor vrouwen thuis wassen?

Dat hangt af van het materiaal. Veel van onze performance-gebaseerde damespakken kunnen op lage temperaturen worden gewassen, maar we raden altijd aan de wasinstructies in de kleding te volgen om de pasvorm en afwerking zo goed mogelijk te behouden.

Welke accessoires passen het beste bij een pakje?

Voor alledag werkt een simpele T-shirt en sneakers perfect. Voor formele gelegenheden raden we een zijden blouse en klassieke sieraden aan. Een blazer van een pakje voor vrouwen kan ook fantastisch gestyled worden over een jurk.

Waarom is stretch belangrijk in een pakje?

Stretch zorgt ervoor dat je pakje voor vrouwen je bewegingen niet beperkt. Dat betekent dat je een hele werkdag kunt zitten of de hele nacht kunt dansen op een feest zonder je beperkt te voelen door je kleding.

Wat doe ik als de broek en de blazer niet even goed passen?

Bij TEESHOPPEN bieden we 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen, zodat je kunt ruilen voor een andere maat of model die precies bij jouw lichaamsbouw past.