Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Startpagina/Basic T-shirts - Heren

Basic T-shirts - Heren

Startpagina/Basic T-shirts - Heren

Koop meer en bespaar meer

Onze beste aanbiedingen

Basic T-shirts - (3 stk.)
Foto van Basic T-shirts - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 50,99

€ 17,00 per stuk

Basic T-shirts – (6 stk.)
Foto van Basic T-shirts - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) · (6 stuks)

€ 66,99

€ 11,17 per stuk

Basic T-Shirts - (9 stk.)
Bundle
9 stuks

Pakketdeal (9 stuks) · (9 stuks)

€ 80,99

€ 9,00 per stuk

Bekijk al onze bundelsKoop meer en bespaar meer
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Basic T-shirt - Armygrøn
Basic T-shirt - Armygrøn

Legergroen

€ 27,95
Basic T-shirt - Mørkegrå
Basic T-shirt - Mørkegrå

Donkergrijs

€ 27,95
Basic T-shirt - Bordeaux
Basic T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
Basic T-shirt - Grå
Foto van Basic T-shirt - Grijs

Grijs

€ 27,95
Oversized T-shirt - Lysegrå
Oversized T-shirt - Lysegrå - TeeShoppen - Grå

Lichtgrijs

€ 27,95
Basic T-shirt - Orange
Foto van Basic T-shirt - Oranje

Oranje

€ 27,95
Basic T-shirt - Rød
Basic T-shirt - Rød

Rood

€ 27,95
Basic T-shirt - Lilla
Foto van Organic Basic T-shirt - Paars

Paars

€ 27,95
Basic T-shirt - Grøn
Basic T-shirt - Grøn

Groen

€ 27,95
Basic V-neck t-shirt - Sort
Basic Vneck t-shirt - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 27,95
Basic V-neck t-shirt  - Hvid
Foto van Basic V-neck T-shirt - Wit
Basic V-neck t-shirt - Oxford Grå
Foto van Basic V-neck T-shirt - Oxford Grijs

Oxford Grijs

€ 27,95
Oversized T-shirt - Steel Grey
Foto van Oversized T-shirt - Staalgrijs

Staalgrijs

€ 27,95
Basic V-neck t-shirt - Petroleum Blå
Foto van Basic V-neck T-shirt - Petroleum Blauw

Petroleum Blauw

€ 27,95
Nørregade Stripe - Meleret Sort-Grå
Foto van Norregade Stripe - Gemêleerd Zwart-Grijs

Gemêleerd Zwart-Grijs

€ 27,95
Basic V-neck t-shirt - Rød
Foto van Basic V-neck T-shirt - Rood

Rood

€ 27,95
Basic T-shirt - Blå
Foto van Organic Basic T-shirt - Blauw

Blauw

€ 27,95
Basic T-shirt - Lyseblå
Foto van Basic T-shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 27,95
Oversized T-shirt - Koboltblå
Oversized T-shirt - Koboltblå - TeeShoppen - Blå

Kobaltblauw

€ 27,95
Oversized T-shirt - Danmarks Rød
Foto van Oversized T-shirt - Rood

Rood

€ 27,95
Basic T-shirt - Mørkegrøn
Foto van Organic Basic T-shirt - Donkergroen

Donkergroen

€ 27,95
Basic T-shirt - Sand
Foto van Basic T-shirt - Sand

Sand

€ 27,95
Nørregade Stripe - Meleret blå-Sort
Foto van Nørregade Stripe T-shirt - Gemêleerd blauw-zwart

Gemêleerd blauw-zwart

€ 27,95
Nørregade Stripe - Navy-Hvid
Nørregade Stripe - Navy-Hvid - TeeShoppen - Blå

Navy-Wit

€ 27,95
Nørregade Stripe - Meleret blå-Grå
Nørregade Stripe - Meleret blå-Grå - TeeShoppen - Blå

Gemêleerd blauw-grijs

€ 27,95
Nørregade Stripe - Sort-Hvid
Foto van Noerregade Stripe T-shirt - Zwart-Wit

Zwart-Wit

€ 27,95
Dyb Rund Hals - Meleret Rød
Foto van Diepe Ronde Hals - Gemêleerd Rood

Gemêleerd Rood

€ 27,95
Dyb Rund Hals - Meleret Blå
Foto van T-shirt Diepe Ronde Hals - Gemêleerd Blauw

Gemêleerd Blauw

€ 27,95
Dyb Rund Hals - Sort
Foto van Diepe Ronde Hals - Zwart

Zwart

€ 27,95
Dyb Rund Hals - Hvid
Foto van Diepe Ronde Hals - Wit

Wit

€ 27,95
Oversized T-shirt - Sky Blå
Foto van Oversized T-shirt - Sky Blue

Sky Blue

€ 27,95
Oversized T-shirt - Rød
Oversized T-shirt - Rød - TeeShoppen - Rød

Rood

€ 27,95
Oversized T-shirt - Navy
Foto van Oversized T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
Oversized T-shirt - Lime Grøn
Oversized T-shirt - Lime Grøn - TeeShoppen - Grøn

Lime Groen

€ 27,95
Oversized T-shirt - Harbour Blue
Foto van Oversized T-shirt - Harbour Blue

Harbour Blue

€ 27,95
Oversized T-shirt - Pink
Foto van Oversized T-shirt - Roze

Roze

€ 27,00
Oversized T-shirt - Lilla
Foto van Oversized T-shirt - Paars

Paars

€ 27,95
Oversized T-shirt - Oliven
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen

Legergroen

€ 27,95
Oversized T-shirt - Spring Green
Foto van Oversized T-shirt - Spring Green

Spring Green

€ 27,95
Oversized T-shirt - Khaki
Foto van Oversized T-shirt - Khaki

Khaki

€ 27,00
Oversized T-shirt - Orange
Foto van Oversized T-shirt - Oranje

Oranje

€ 27,00
Oversized T-shirt - Sort
Oversized T-shirt - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 27,95
Oversized T-shirt - Blå
Oversized T-shirt - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 27,95
Oversized T-shirt - Gul
Foto van Oversized T-shirt - Geel

Geel

€ 27,95

Houdt u van het eenvoudige en strakke, echt basic T-shirt? Dan zijn onze basic T-shirts perfect voor u. De pasvorm is precies wat u van een doodgewoon T-shirt mag verwachten: eenvoudig en klassiek. Tegelijkertijd hebben onze basic T-shirts een goede lengte, waardoor ze niet te kort aanvoelen. Ook de mouwlengte is goed. Het verschil tussen onze gewone basic T-shirts en veel andere T-shirts op de markt is zonder twijfel de fantastische kwaliteit van dit T-shirt. Het T-shirt verliest zijn vorm niet, de stof heeft een fijne dikte, waardoor het nooit ‘levenloos’ om uw bovenlichaam hangt, en bovendien is het slijtvast. Daarnaast heeft het T-shirt verstevigde boorden en naden, waardoor het lang meegaat.

Basic T-shirts voor heren

Wij noemen onszelf graag experts in T-shirts, en daarom besteden we ook graag tijd aan het ontwikkelen van het perfecte T-shirt voor u. Onze basic T-shirts zijn dan ook niet toevallig ontstaan. Ze zijn geboren uit veel kennis, weloverwogen keuzes en een flinke dosis doorzettingsvermogen. We willen niet zomaar een goed basic T-shirt maken – we willen het allerbeste maken!

Het meest democratische kledingstuk ter wereld: de eenvoudige snit, de ronde hals, het zachte en neutrale, maar tegelijk tijdloze design – dat is de beschrijving van onze basic T-shirts. Maar ze zijn ook veel meer dan dat. Onze basic T-shirts zijn van topkwaliteit, verliezen hun vorm niet en het materiaal heeft een fijne dikte die zorgt voor de perfecte val om uw bovenlichaam. We weten dat T-shirts in veel verschillende kwaliteiten bestaan. Een licht model gaat al snel levenloos om uw lichaam hangen en een zwaar model oogt al snel lomp. Onze basic T-shirts zitten daar ergens tussenin, zodat u alleen maar de beste draagervaring krijgt. Dat is wat dit unieke modestuk kenmerkt – het T-shirt. Een zacht katoenen materiaal dat karakter en moderne individualiteit weet uit te stralen.

De oorsprong van het basic T-shirt

Het is niet moeilijk te zien waar de naam van dit kledingstuk vandaan komt. Legt u het T-shirt plat neer, dan is duidelijk te zien dat het een grote T vormt. Het T-shirt vindt zijn oorsprong in de Spaans-Amerikaanse oorlog aan het begin van de jaren 1900. Het werd toen door Amerikaanse soldaten bij de marine gedragen als onderhemd onder het dikke uniform. Tegen het einde van de oorlog was het T-shirt al een officieel onderdeel van het uniform, omdat het uniform vaak zowel dik als zwaar was om te dragen. Het werd daarom gebruikelijk om veteranen de grote legerbroeken te zien dragen in combinatie met een klassiek T-shirt – vaak in de kleuren van het leger: kaki, zand en zwart. Kleuren die vandaag de dag ook terug te vinden zijn in het assortiment basic T-shirts voor heren.

Het tijdloze design van het T-shirt

Het design heeft inmiddels echt een heel nieuw leven gekregen, en het is nu heel gewoon om het T-shirt – met print, motieven of tekst en in talloze kleuren – op zichzelf te laten staan en zo een centrale rol te laten spelen in onze outfits. We zagen icoon James Dean het klassieke witte T-shirt onder zijn leren jas dragen in de jaren 1950 – en we zagen het ook bij Marlon Brando in de film ”Tramlijn Begeerte”, waarin het T-shirt echt als solostuk mocht stralen. Tegenwoordig kan met zekerheid worden gezegd dat het echt basic T-shirt een centrale plek heeft veroverd in elke garderobe – en ook de grote modehuizen zetten het in als mooie aanvulling op de meer uitgesproken items in de kledingkast.

Bent u de man die vaak klassieke, moderne en echt stoere, ruige outfits draagt, met een zelfverzekerde en neutrale uitstraling? Dan is het zwarte katoenen T-shirt met ronde hals voor formele gelegenheden, gecombineerd met een zwarte skinny jeans voor heren of een glanzende pantalon, echt iets voor u. Denk ook aan een strak colbert voor heren en het recent populaire, stijlvolle ”black” V-hals T-shirt voor een stoere, stijlvolle en modieuze totaallook, met een ripped jeans en een charismatisch bikerjack van dik leer.

Bent u daarentegen een frisse, modebewuste en casual man met een jonge en sportieve uitstraling? Dan is het gewone witte T-shirt ideaal. De onbetwiste koning onder de T-shirts, een klassieker in de garderobe waarvan u er nooit genoeg kunt hebben. Combineer het met een lichte ”washed” denim jeans en uw absolute favoriete sneakers, en u zit gegarandeerd altijd goed! Mist u nog een denim jeans of een paar gave sneakers? Die kunt u ook hier bij TeeShoppen.dk kopen. We raden u graag onze Biker Jeans of Skinny Denim aan, samen met een paar van onze zeer populaire Light Runners van Urban Classics. En om u een nog betere prijs voor deze look te geven, hebben we ook een pakket samengesteld dat bestaat uit 2 Basic T-shirts en een paar Light Runners voor een waanzinnige prijs.

Een ruim assortiment basic T-shirts voor heren bij TeeShoppen.dk

Laat u inspireren door het ruime assortiment van TeeShoppen van deze iconische en tijdloze musthave, in talloze kleuren, voor een prijs waarmee u meerdere varianten kunt aanschaffen die precies uw persoonlijke stijl weerspiegelen. Bij Teeshoppen zijn we experts in T-shirts, wat ook te zien is in ons assortiment. We hebben meer dan 300 verschillende T-shirts, omdat we het beste assortiment van Denemarken willen hebben. We willen graag uw vaste T-shirtleverancier zijn, en daarom hebben we ook verschillende pakketten met basic T-shirts samengesteld, zodat u uw stijl altijd kunt vasthouden en nooit concessies hoeft te doen.

Doe uw kledingkast, de overige coole items die erin hangen en de talloze kledingcrises op maandagochtend een plezier, en schaf dit comfortabele en onmisbare kledingstuk aan dat eenvoudig te wassen is. Met het 100% katoenen materiaal van TeeShoppen bent u verzekerd van een goed basic T-shirt van gegarandeerde kwaliteit, dat u nog vele jaren kunt dragen. Mocht u toch niet tevreden zijn met onze basic T-shirts, bedenk dan dat u bij Teeshoppen 101 dagen volledig retourrecht heeft op al onze producten – want u moet 110% tevreden zijn met uw aankoop bij ons.