Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Oversized T-shirts (6 stk.)
Product image
Oversized T-shirt - Navy
Oversized T-shirt - Donkergrijs
Oversized T-shirt - Lichtgrijs
Oversized T-shirt - Wit
Oversized T-shirt - Khaki
Oversized T-shirt - Legergroen

Oversized T-shirts

Pakketdeal (6 stuks)

€ 79,99
€ 13,33 per stuk

De maat valt normaal uit. Veel klanten raden aan om je gebruikelijke maat te kopen.

Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 6
Kies maat en kleur

Kleur: Navy

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Donkergrijs

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Lichtgrijs

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Wit

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Khaki

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Legergroen

Afmetingen: Kies

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Pakketdeal (6 stuks) bevat zes Oversized T-shirts van biologisch katoen, in navy, donkergrijs, lichtgrijs, wit, khaki en army. Je vult je kast in één keer met ruime basics, zonder zes losse shirts bij elkaar te zoeken.

Je pakt 's ochtends een shirt en hoeft niet na te denken of het ergens bij past. De zes kleuren zijn rustig en neutraal, dus elk shirt werkt met de broeken die je al hebt.

Zo draag je ze

  • Wit of lichtgrijs op een donkere jeans
  • Army of khaki bij sweatpants op een vrije dag
  • Navy of donkergrijs bij shorts in de zomer

Niet voor jou als je een T-shirt zoekt dat strak om je bovenlijf sluit. Deze shirts zijn bewust Oversized en vallen ruim.

Wassen op of onder 40 °C
Was binnenstebuiten
  • Biologisch Katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Oversized T-shirts (3 stk.)
Foto van Oversized T-shirts - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 63,99

€ 21,33 per stuk

Basic T-shirts – (6 stk.)
Foto van Basic T-shirts - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) · (6 stuks)

€ 66,99

€ 11,17 per stuk

Oversized T-shirt - Sand
Foto van Oversized T-shirt - Sand

Sand

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UITLOPENDbespaar 74%

Sand

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Lysegrå
Foto van De Originale Performance Pants - Lichtgrijs
UITLOPENDbespaar 74%

Lichtgrijs

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie