Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Product image
Product image
Product image
Organic Basic T-shirt - Legergroen
Basic T-shirt - Grijs
Organic Basic T-shirt - Wit
Organic Basic T-shirt - Navy
Organic Basic T-shirt - Donkergroen
Organic Basic T-shirt - Zwart

Basic T-shirts

Pakketdeal (6 stuks)

€ 66,99
€ 11,16 per stuk

1. Organic Basic T-shirt

Kleur: Legergroen

Maat

2. Basic T-shirt

Kleur: Grijs

Maat

3. Organic Basic T-shirt

Kleur: Wit

Maat

4. Organic Basic T-shirt

Kleur: Navy

Maat

5. Organic Basic T-shirt

Kleur: Donkergroen

Maat

6. Organic Basic T-shirt

Kleur: Zwart

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Zes Basic T-shirts voor mannen in biologisch katoen, waarbij je per shirt zelf de kleur en maat kiest. Je legt een vaste basis in je kast waar je elke ochtend zonder nadenken naar grijpt. Klanten geven de Basic T-shirt een 4,7/5 op basis van 840 beoordelingen.

Heb je je maat eenmaal gevonden, dan wil je niet steeds losse shirts bijbestellen. Met de Pakketdeal (6 stuks) haal je ze in één keer in huis.

Waarom deze Je stelt de zes shirts helemaal zelf samen. Er zijn zes kleuren: legergroen, grijs, wit, navy, donkergroen en zwart. Maten mag je ook door elkaar kiezen. Zo past de stapel bij jouw kast.

Styling Wit en grijs draag je als laag onder een open overhemd of een jas. Zwart en navy staan goed als los shirt. De groentinten combineer je met denim of khaki.

Wassen op maximaal 40 °C
Binnenstebuiten wassen
  • Biologisch katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Normaal
Groot
30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen
+700.000 tevreden klanten
Levering binnen 1-3 werkdagen

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Basic T-shirts - (3 stk.)
Foto van Basic T-shirts - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks)

€ 50,99

€ 17,00 per stuk

Basic Langærmet T-Shirt - (6 stk.)
Foto van Basic Longsleeve T-shirt - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks)

€ 78,99

€ 13,17 per stuk

Muscle T-Shirt (6 stk.)
Foto van Muscle T-Shirt - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks)

€ 66,99

€ 11,17 per stuk

Basic Langærmet T-Shirt (herre) - (3 stk.)
Foto van Basic T-Shirt met lange mouwen (Men) - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks)

€ 47,95

€ 15,98 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
UITLOPENDbespaar 62%

Zwart

€ 20,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
UITLOPENDbespaar 62%

Navy

€ 20,95€ 54,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
UITLOPENDbespaar 62%

Donkergrijs

€ 20,95€ 54,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UITLOPENDbespaar 62%

Sand

€ 20,95€ 54,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie