Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Basic V-neck t-shirt - (6 stk.)
Product image
Basic V-neck T-shirt - Wit
Basic V-neck T-shirt - Oxford Grijs
Basic V-neck T-shirt - Petroleum Blauw
Basic V-neck T-shirt - Rood
Basic V-neck T-shirt - Zwart

Basic V-neck t-shirt

Pakketdeal (6 stuks)

€ 66,99
€ 11,16 per stuk
Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 6
Kies maat en kleur

Kleur: Wit

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Oxford Grijs

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Petroleum Blauw

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Rood

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Zwart

Afmetingen: Kies

Klik om te selecteren

Product 6

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Zes Basic V-neck t-shirts van biologisch katoen in één Pakketdeal (6 stuks), voor mannen die elke dag een simpel shirt dragen. Je koopt in één keer een volle stapel en hoeft niet steeds losse shirts bij te bestellen.

Je draagt een T-shirt bijna elke dag, dus één of twee exemplaren zijn snel versleten. Met zes stuks heb je een ekstra shirt klaar en minder vaak een lege plank.

Waarom deze

De pakket bestaat uit zes shirts. Je kiest ze uit wit, olijf, Oxford grijs, petroleumblauw, rood en zwart.

Zo draag je hem

De V-hals blijft zichtbaar onder een overhemd met de bovenste knopen open. Zwart en Oxford grijs passen onder een blazer. Rood en olijf draag je los in het weekend.

Niet voor jou als je liever een ronde hals draagt.

Machinewas 30 °C
Fijne was
Niet bleken
Niet in de droger
Op lage temperatuur strijken
  • Biologisch Katoen: 100%
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Regular T-Shirt (Herre) (6 stk)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) · (6 stuks)

€ 67,95

€ 11,33 per stuk

Regular T-Shirt (Herre) (3 stk)
Regular T-Shirt (Herre) (3 stk)
Bundle
3 stuks

Zwart, Wit, Beige - Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 40,95

€ 13,65 per stuk

Heavy Oversized T-shirt (3 stk.)
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 63,99

€ 21,33 per stuk

Performance Regular Overshirt (2 stk.)
Foto van Performance Regular Overshirt (Pakketdeal 2 stuks) - Grijs & Donker Olijf
Bundle
2 stuks

Grijs & Donker Olijf · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Basic T-shirts – (6 stk.)
Foto van Basic T-shirts - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) · (6 stuks)

€ 66,99

€ 11,17 per stuk

Basic T-shirts - (3 stk.)
Foto van Basic T-shirts - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 50,99

€ 17,00 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie