Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Basic Langærmet T-Shirt - (6 stk.)
Product image
Product image
Basic Longsleeve T-shirt - Legergroen
Basic Longsleeve T-shirt - Grijs
Basic Longsleeve T-shirt - Wit
Basic Long Sleeve T-shirt - Navy
Basic Longsleeve T-shirt - Zwart

Basic Longsleeve T-shirt

Pakketdeal (6 stuks)

€ 78,99
€ 13,16 per stuk

1. Basic Longsleeve T-shirt

Kleur: Legergroen

Maat

2. Basic Longsleeve T-shirt

Kleur: Grijs

Maat

3. Basic Longsleeve T-shirt

Kleur: Wit

Maat

4. Basic Long Sleeve T-shirt

Kleur: Navy

Maat

5. Basic Longsleeve T-shirt

Kleur: Zwart

Maat

6. Basic Longsleeve T-shirt

Kleur: Zwart

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Pakketdeal (6 stuks) bevat zes Basic T-shirts met lange mouwen voor mannen. Je kiest per stuk zelf de kleur en de maat. Het shirt heeft dezelfde pasvorm als een gewone t-shirt met korte mouwen en houdt je armen net wat warmer. Zo draag je iets lichts en heb je toch lange mouwen.

Te fris voor korte mouwen en te warm voor een trui? Daar is dit shirt voor.

Waarom deze: je stelt de zes stuks samen naar hoe jij ze draagt. Kies uit grijs, wit, navy, zwart en legergroen, en combineer gerust verschillende maten.

Zo draag je hem: los op een milde herfstdag, of als laag onder een open overhemd of een gebreide trui als het kouder wordt.

Niet voor jou als je een dik shirt zoekt dat op koude dagen een trui vervangt.

Machinewas op 30 °C
Zachtwasprogramma
Niet bleken
Niet geschikt voor de droogtrommel
Op lage temperatuur strijken
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Basic Langærmet T-Shirt (herre) - (3 stk.)
Foto van Basic T-Shirt met lange mouwen (Men) - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 47,95

€ 15,98 per stuk

Basic T-shirts – (6 stk.)
Foto van Basic T-shirts - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) · (6 stuks)

€ 66,99

€ 11,17 per stuk

Basic Langærmet T-shirt - Sort
Foto van Basic Longsleeve T-shirt - Zwart
Basic T-shirts - (3 stk.)
Foto van Basic T-shirts - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 50,99

€ 17,00 per stuk

Basic Langærmet T-shirt - Hvid
Foto van Basic Longsleeve T-shirt - Wit
Basic Langærmet T-shirt - Armygrøn
Foto van Basic Longsleeve T-shirt - Legergroen

Legergroen

€ 33,95
Basic Langærmet T-shirt - Grå
Foto van Basic Longsleeve T-shirt - Grijs
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie