Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Basic Hoodie Sweat (herre) - (2 stk.)
Product image
Sweatshirt Hoodie - Aske Grijs
Sweatshirt Hoodie - Zwart

Basic Hoodie Sweat

Pakketdeal (2 stuks)

€ 66,99
€ 33,49 per stuk

De maat valt normaal uit. Veel klanten raden aan om je gebruikelijke maat te kopen.

Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 2
Kies maat en kleur

Kleur: Aske Grijs

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Zwart

Afmetingen: Kies

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Pakketdeal (2 stuks) bevat twee Basic Hoodie Sweat voor mannen, gemaakt van katoen en polyester. Je kiest per hoodie zelf kleur en maat, dus twee verschillende maten in één pakket kan ook.

Je favoriete hoodie ligt net in de was op het moment dat je hem wilt aantrekken. Met twee in de kast heb je er een extra klaar en heb je minder wasdagen.

Waarom deze

Je hoeft niet tussen twee kleuren te kiezen. Leg bijvoorbeeld de Sweatshirt Hoodie in asgrijs naast die in zwart en wissel per dag.

Styling

Draag hem los over een T-shirt. Onder een jas leg je de capuchon over de kraag, zo heb je op koude dagen een extra laag.

Wassen op of onder 40 °C
Niet bleken
In de droogtrommel drogen op lage temperatuur
  • Katoen: 70%
  • Polyester: 30%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Basic Crewneck Sweat (herre) - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Grijs/Zwart (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Basic Hoodie - Petroleumsblå
Foto van Basic Hoodie - Petroleumblauw

Petroleumblauw

€ 67,95
Basic T-shirts – (6 stk.)
Foto van Basic T-shirts - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) · (6 stuks)

€ 66,99

€ 11,17 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UITLOPENDbespaar 74%

Sand

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Lysegrå
Foto van De Originale Performance Pants - Lichtgrijs
UITLOPENDbespaar 74%

Lichtgrijs

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie