Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

De volgende afhaling van pakketten is over:

Onze pakketten worden meerdere keren per dag opgehaald.

13
Dagen
12
Uren
47
Minuten
39
Seconden
Startpagina/Black Friday - Dameskleding

Black Friday - Dameskleding

Startpagina/Black Friday - Dameskleding
De Originale Performance Bukser - Sort
Foto van De Originele Performance Pants - Zwart
Kort Puffer Jakke - Navy
Foto van Korte Puffer Jacket - Navy

Navy

€ 135,95
Mathilde Strømpebukser 40 DEN - Sort
Foto van Mathilde Panty 40 DEN - Zwart

Zwart

€ 27,95
Performance Jakkesæt til dame - Sort
Foto van Performance Suit Women - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Lang Puffer Jakke - Sand
Foto van Lange Puffer Jas - Sand

Sand

€ 162,95
Foto van The Original Performance Pants (Women) - Pakketdeal (3 stuks)
Foto van The Original Performance Pants (Women) - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Hazel Strik - Grå
Foto van Hazel Trui - Grijs

Grijs

€ 67,95
Celina Stribet Striktrøje - Hvid-Navy
Foto van Celina Gestreepte Gebreide Trui - Wit-Navy
UITLOPEND
Hazel Strik - Brun
Foto van Hazel Trui - Bruin

Bruin

€ 67,95
Celina Stribet Striktrøje - Hvid-Sort
Foto van Celina Gestreepte Trui - Wit-Zwart
UITLOPEND

Wit-Zwart

€ 67,95
Celina Stribet Striktrøje - Hvid-Himmelblå
Foto van Celina Gestreepte Trui - Wit-Hemelsblauw

Wit-Hemelsblauw

€ 67,95
Josie Polo Strik - Brun
Foto van Josie Polo Knit - Bruin
Uitverkocht

Bruin

€ 67,95
Kort Puffer Jakke - Oliven
Foto van Korte Puffer Jas - Olijf

Olijf

€ 135,95
Hazel Strik - Navy
Foto van Hazel Trui - Navy

Navy

€ 67,95
Windbreaker - Sort
Foto van Windbreaker - Zwart

Zwart

€ 108,95
Josie Polo Strik - Brun/Råhvid
Foto van Josie Gebreide Polo - Bruin/Ecru

Bruin/Ecru

€ 67,95
Crizette Stribet Strik Cardigan - Grå/Sort
Foto van Crizette Gestreepte Gebreide Cardigan - Grijs/Zwart
Crizette Stribet Strik Cardigan - Blå/Dyb Blå
Foto van Crizette Gestreepte Gebreide Cardigan - Blauw/Diepblauw

Blauw/Diepblauw

€ 67,95
Hazel Strik - Ecru
Foto van Hazel Trui - Ecru

Ecru

€ 67,95
De Originale Performance Loose Jeans - Dark Blue Denim
Foto van The Original Performance Loose Jeans - Donkerblauw

Donkerblauw

€ 81,95
Relaxed Shirt - Hvid
Foto van Relaxed Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Emma Strik - Lysegrå Meleret
Foto van Emma Trui - Lichtgrijs Gemêleerd

Lichtgrijs Gemêleerd

€ 67,95
Emma Strik - Sort
Foto van Emma Trui - Zwart

Zwart

€ 67,95
Strikket Cardigan - Lysegrå Meleret
Foto van Cardigan - Lichtgrijs Gemêleerd

Lichtgrijs Gemêleerd

€ 67,95
Emma Strik - Mørkegrå Meleret
Foto van Emma Trui - Donkergrijs Gemêleerd

Donkergrijs Gemêleerd

€ 67,95
Strikket Cardigan - Sort
Foto van Gebreide Cardigan - Zwart

Zwart

€ 67,95
Haylie Pants - Lysegrå
Foto van Haylie Pants - Lichtgrijs

Lichtgrijs

€ 54,95
Basic langærmet T-shirt - Sort
Foto van Basic T-shirt met lange mouwen - Zwart
Boyfriend Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van Boyfriend Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
Basic langærmet T-shirt - Grå
Foto van Basic Longsleeve T-shirt - Grijs
Boyfriend Oxford Skjorte - Grå
Foto van Boyfriend Oxford Shirt - Grijs

Grijs

€ 67,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
Ida Skjorte - Hvid
Foto van Ida Shirt - Wit
UITLOPENDbespaar 57%

Wit

€ 28,95€ 67,95
Ribbed Top - Sort
Foto van Ribbed Top - Zwart

Zwart

€ 27,95
Let Puffer Jakke - Sort
Foto van Lichte Puffer Jas - Zwart

Zwart

€ 135,95
Let Puffer Jakke - Oliven
Foto van Lichte Puffer Jas - Olijf

Olijf

€ 135,95
Performance Jakkesæt til dame - Mørkegrå
Foto van Performance Pak voor dames - Donkergrijs
Bundle
2 stuks

Donkergrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Haylie Pants - Mørkebrun
De Originale Performance Pants - Mørkebrun - TeeShoppen - Brun

Donkerbruin

€ 54,95
Let Puffer Jakke - Navy
Foto van Lichte Puffer Jas - Navy

Navy

€ 135,95
Boyfriend Oxford Skjorte - Sort
Foto van Boyfriend Oxford Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Angelique Cardigan - Brun
Foto van Angelique Cardigan - Bruin
UITLOPEND

Bruin

€ 67,95
Performance Jakkesæt til dame - Birk
Foto van Performance Pak voor dames - Birch
Bundle
2 stuks

Birch · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Lang Puffer Jakke - Navy
Foto van Lange Puffer Jas - Navy

Navy

€ 162,95
De Originale Performance Denim Shorts - Medium Blå Denim (Kvinde)
Foto van The Original Performance Denim Shorts - Medium Blauw Denim (Women)
bespaar 79%

Medium Blauw Denim (Women)

€ 13,95€ 67,95
Boyfriend Oxford Skjorte - Bordeaux
Foto van Boyfriend Oxford Shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 67,95
Lang Puffer Jakke - Sort
Foto van Lange Puffer Jas - Zwart

Zwart

€ 162,95
Performance Jakkesæt til dame - Navy
Foto van Performance Pak voor dames - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95

Damesk kleding voor black friday

Black Friday komt dichterbij, en dat betekent volop wilde aanbiedingen op dameskleding bij Teeshoppen. Deze dag is de beste kans van het jaar om veel goede aankopen te doen op zowel nieuwe trends als tijdloze klassiekers. Je kunt je garderobe upgraden, jezelf verwennen en je kerstcadeaus regelen zonder je rekening leeg te maken. Teeshoppen staat klaar met scherpe prijzen, een breed assortiment en volop leuke ervaringen wanneer Black Friday van start gaat.

Upgrade je garderobe met dameskleding voor black friday

Black Friday is de grootste shoppingdag van het jaar geworden, en bij Teeshoppen maken we hem extra spannend met een groot assortiment dameskleding voor Black Friday 2025. Hier vind je alles van basic T-shirts en hoodies tot feminiene jurken, gebreide items, jeans, leggings, vesten en complete sets voor zowel alledaagse als ontspannen momenten. Het assortiment is samengesteld zodat je kleding voor elke gelegenheid kunt vinden. Je kunt je kast vullen met basisitems die je elke dag kunt gebruiken, of gaan voor de populairste styles van het seizoen.

Onze focus is vanaf het begin geweest om comfortabele, strakke basic kleding te maken die je steeds opnieuw kunt gebruiken. We doen geen concessies aan materialen of pasvorm. Dat betekent dat je altijd kleding krijgt die goed aanvoelt, zijn vorm behoudt en op veel manieren te stylen is. We laten ons inspireren door trends, details en kleuren van internationale ontwerpers. Daarom staan de collecties vol met moderne items die perfect passen bij werk, studentenleven, feestjes en ontspannen dagen thuis.

Wanneer je bij ons winkelt, betaal je voor de kwaliteit en niet voor het merk. Dat geldt ook wanneer we Black Friday bereiken. Dan worden de prijzen nog scherper. Je kunt daarom nog meer waarde voor je geld krijgen en een garderobe opbouwen met styles die je nog lang kunt gebruiken. Zet gerust een reminder, zodat je klaar bent wanneer de aanbiedingen openen.

Black friday dameskleding als kerstcadeaus

Hoewel Black Friday perfect is om jezelf te verwennen, is het ook een van de beste kansen van het jaar om goede kerstcadeaus te vinden. Veel mensen beginnen pas in december, maar door op Black Friday te winkelen, koop je de cadeaus tegen scherpe prijzen en vermijd je de drukte richting kerst. Dat geeft ruimte in je budget en meer tijd voor gezelligheid.

Het assortiment dameskleding maakt het makkelijk om cadeaus te vinden voor moeder, zus, vriendinnen of partner. Je kunt kiezen voor zachte gebreide truien. Klassieke T-shirts. Een mooie jurk. Een cardigan voor de winter. Een setje kleding voor alledag. Of accessoires die de outfit compleet maken. Het assortiment omvat zowel praktische als trendy keuzes. Dat betekent dat je iets kunt vinden voor zowel het minimalistische type als haar die van kleuren en nieuwe trends houdt.

Black Friday biedt een unieke kans om een cadeau te geven dat luxueus aanvoelt, zonder dat je de volle prijs betaalt. Dat maakt de dag perfect als startschot voor het kerstshoppen. Je kunt ons complete overzicht van Black Friday-aanbiedingen bekijken en inspiratie krijgen voor cadeaus voor jezelf en anderen.

Snelle en gemakkelijke levering van dameskleding voor black friday

Wanneer je dameskleding koopt bij Teeshoppen op Black Friday, krijg je snelle en flexibele levering. We versturen je bestelling binnen 1 tot 2 werkdagen met DAO of GLS. Zo kun je de kleding snel passen en zien of hij aan je wensen voldoet.

Heb je meer besteld dan je had gepland, of is iets niet helemaal zoals je verwachtte, dan is retourneren gelukkig eenvoudig. Je krijgt 30 dagen retourrecht en 101 dagen om te ruilen of een cadeaubon te ontvangen. Dat geeft rust, vooral wanneer je in grote hoeveelheden shopt op Black Friday.

Heb je vragen over maten, pasvorm of producten, dan staat onze klantenservice klaar om te helpen. We willen graag zorgen dat je de beste ervaring hebt met je aankoop en precies de dameskleding vindt die bij jouw behoeften past.

Ontdek ons Black Friday-universum en laat je inspireren. Het is de perfecte kans van het jaar om nieuwe kleding te krijgen, kerstcadeaus te vinden en een goede deal te sluiten op één en dezelfde dag.