Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Zip Hoodie - (2 stk.)
Zip Hoodie - Legergroen
Zip Hoodie - Asgrijs

Zip Hoodie

Pakketdeal (2 stuks) - Legergroen & Asgrijs

€ 66,99
€ 33,49 per stuk
Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 2
Kies maat en kleur

Kleur: Legergroen

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Asgrijs

Afmetingen: Kies

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Twee zip hoodies voor mannen in één Pakketdeal (2 stuks): een in legergroen en een in asgrijs. Beide zijn gemaakt van een mix van katoen en polyester. Zo heb je twee truien met rits die je om en om draagt, zonder dat je er elke dag hetzelfde uitziet.

Met een rits trek je de hoodie aan en uit zonder hem over je hoofd te halen. Dat is handig op dagen waarop je steeds wisselt tussen binnen en buiten.

Waarom deze

Met twee kleuren in de kast pak je 's ochtends niet steeds dezelfde trui. Legergroen en asgrijs zijn allebei rustige kleuren die je makkelijk combineert.

Styling

  • Open over een wit of zwart T-shirt
  • Dichtgeritst onder een jas als extra laag
  • Met joggers voor het sporten of een rustige zondag
  • 70% Katoen 30% Polyester%
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Basic T-Shirts - (9 stk.)
Bundle
9 stuks

Pakketdeal (9 stuks) · (9 stuks)

€ 80,99

€ 9,00 per stuk

Short Zip Jacket - Grå
Foto van Short Zip Jacket - Grijs

Grijs

€ 135,95
Basic T-Shirts - (12 stk.)
Foto van Basic T-Shirts - Pakketdeal (12 stuks)
Bundle
12 stuks

Pakketdeal (12 stuks) · (12 stuks)

€ 94,95

€ 7,91 per stuk

Muscle T-Shirt (12 stk.)
Bundle
12 stuks

(12 stuks)

€ 94,95

€ 7,91 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå

Donkergrijs

€ 20,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UITLOPEND

Sand

€ 20,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie