Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Hørskjorte (2 stk.)
Product image
Product image
Linnen Shirt - Legergroen
Linnen Shirt - Groen

Linnen Shirt

Army & Groen

€ 66,99
€ 33,49 per stuk
Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 2
Kies maat en kleur

Kleur: Legergroen

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Groen

Afmetingen: Kies

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Twee overhemden van katoen met linnen voor mannen, samen in één Pakketdeal (2 stuks). Je kiest ze uit army en groen, zodat je voor de zomer twee overhemden van hetzelfde model in huis hebt.

Een warme week vraagt om meer dan één overhemd. Met twee exemplaren van dezelfde snit wissel je makkelijk af en weet je vooraf hoe ze vallen.

Het voordeel van deze set: hetzelfde overhemd in twee groentinten die dicht bij elkaar liggen. Je draagt ze los of om de beurt, en ze passen bij dezelfde broeken in je kast.

Draag er een open over een wit T-shirt met korte broek voor een dag aan het water. Moet het iets netter, knoop hem dan dicht, rol de mouwen op en combineer met een lichte pantalon in zand of beige.

  • Katoen: 70 Linnen: 30%
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Hørbukser (2 stk.)
Foto van Linnen Broeken (2 stuks) - Zand & Zwart
Bundle
2 stuks

Zand & Zwart · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Original Premium Performance Skjorte (2 stk.)
Foto van Original Premium Performance Shirt (2 stuks) - Zwart & Donkerblauw
Bundle
2 stuks

Zwart & Donkerblauw · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå

Donkergrijs

€ 20,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UITLOPENDbespaar 74%

Sand

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Lysegrå
Foto van De Originale Performance Pants - Lichtgrijs
UITLOPENDbespaar 74%

Lichtgrijs

€ 20,95€ 81,95
Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Shirt - Wit

Wit

€ 67,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie