Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Trænings T-shirt (6 stk.)
Product image
Product image
Product image
Trainings T-shirt - Zwart
Trænings T-shirt - Wit
Training T-shirt - Khaki
Trainings T-shirt - Navy
Trainings T-shirt - Blauw
Trainings T-shirt - Limoengroen

Trainings T-shirt

Pakketdeal (6 stuks)

€ 66,99
€ 11,16 per stuk

1. Trainings T-shirt

Kleur: Zwart

Maat

2. Trænings T-shirt

Kleur: Wit

Maat

3. Training T-shirt

Kleur: Khaki

Maat

4. Trainings T-shirt

Kleur: Navy

Maat

5. Trainings T-shirt

Kleur: Blauw

Maat

6. Trainings T-shirt

Kleur: Limoengroen

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Zes trainingsshirts voor mannen in één Pakketdeal (6 stuks), van vochtafvoerend stof met een atletische pasvorm en ronde hals. Je hebt genoeg shirts voor een volle trainingsweek, met minder wasdagen tussen je sessies.

Train je vier of vijf keer per week, dan ligt je favoriete shirt vaak nog in de was als je weer wilt gaan. Met zes stuks pak je gewoon het volgende.

Het stof voert zweet van je huid naar de buitenkant, waar het verdampt. Zo blijf je droger tijdens zware sets of een lange run. De korte mouwen hebben verstevigde naden voor frequent dragen en wassen.

De shirts komen in zwart, wit, khaki, navy, blauw en limegroen. Zwart en navy draag je na de training zo met een jeans of short. Limegroen en blauw vallen op in de sportschool of tijdens het hardlopen.

Niet voor jou als je een ruim, los shirt zoekt. De atletische pasvorm sluit aan op je lichaam.

101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Trænings T-shirt (3 stk.)
Foto van Training T-shirt Pakketdeal (3 stuks) - Zwart, Wit, Navy
Bundle
3 stuks

Zwart, Wit, Navy · (3 stuks)

€ 50,99

€ 17,00 per stuk

Muscle T-Shirt (3 stk.)
Foto van Muscle T-Shirt Pakketdeal (3 stuks) - Wit, Legergroen, Zwart
Bundle
3 stuks

Wit, Legergroen, Zwart · (3 stuks)

€ 50,99

€ 17,00 per stuk

Heavy Boxfit Tee - (6 stk.)
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) · (6 stuks)

€ 79,99

€ 13,33 per stuk

Trænings T-shirt - Grøn
Foto van Trainings T-shirt - Groen

Groen

€ 31,95
Heavy Boxfit Tee - (3 stk.)
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 63,99

€ 21,33 per stuk

Trænings T-shirt - Pink
Foto van Training T-shirt - Pink

Pink

€ 31,95
Langærmet Trænings T-shirt - Rød
Foto van Long Sleeve Training T-shirt - Rood

Rood

€ 31,95
Oversized T-shirts (3 stk.)
Foto van Oversized T-shirts - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 63,99

€ 21,33 per stuk

Oversized T-shirts (6 stk.)
Foto van Oversized T-shirts - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) · (6 stuks)

€ 79,99

€ 13,33 per stuk

Langærmet Trænings T-shirt - Hvid
Foto van Longsleeve Trainings T-shirt - Wit

Wit

€ 31,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie