Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image

The Original Premium Performance Shirt

Wit/Navy

€ 50,81
Normale prijs: € 81,95
Bespaar 38%
Kies de maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

The Original Premium Performance Shirt in wit/navy is een shirt voor heren van stof met stretch, wit met navy details. Je kiest hem als je er verzorgd uit wilt zien en toch je bewegingsvrijheid wilt houden.

Een dag vol overleg, daarna op de fiets naar huis en 's avonds nog de deur uit. Dan wil je niet steeds aan je shirt trekken.

Door de stretch in de stof geeft dit shirt mee als je reikt, tilt of lang achter je bureau zit.

De navy details maken combineren makkelijk. Draag hem onder een navy blazer naar kantoor, of los op een donkere chino als het informeler mag.

Klanten geven hem gemiddeld 4,6/5.

  • 90% Polyester, 10% Spandex%
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Foto van The Original Premium Performance Shirt - Olijf
Foto van The Original Premium Performance Shirt - Olijf
Original Premium Performance Skjorte (3 stk.)
Foto van Original Premium Performance Shirt (3 stuks)
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Foto van The Original Premium Performance Shirt - Lichtblauw
Foto van The Original Premium Performance Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 81,95
Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Foto van De Originale Premium Performance Shirt - Zwart
Foto van De Originale Premium Performance Shirt - Zwart
Basic T-Shirts - (12 stk.)
Foto van Basic T-Shirts - Pakketdeal (12 stuks)
Bundle
12 stuks

Pakketdeal (12 stuks) · (12 stuks)

€ 94,95

€ 7,91 per stuk

Den Originale Premium Performance Skjorte - Hvid
Foto van The Original Premium Performance Shirt - Wit
Den Originale Performance Skjorte - (3 stk.)
Foto van The Original Performance Shirt - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Foto van De Originele Premium Performance Shirt - Donkerblauw
Foto van De Originele Premium Performance Shirt - Donkerblauw
Basic T-Shirts - (9 stk.)
Bundle
9 stuks

Pakketdeal (9 stuks) · (9 stuks)

€ 80,99

€ 9,00 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy

Anderen kochten ook

Foto van The Original Premium Performance Shirt - Olijf
Foto van The Original Premium Performance Shirt - Olijf
Foto van The Original Premium Performance Shirt - Lichtblauw
Foto van The Original Premium Performance Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 81,95
Den Originale Performance Skjorte - Lyseblå/Hvid Stribet
Foto van Performance Shirt - Lichtblauw/Wit Gestreept

Lichtblauw/Wit Gestreept

€ 67,95
Den Originale Performance Blazer - Navy
Den Originale Performance Blazer - Navy Blazer - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 135,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
Foto van Kostuumtas
€ 4,95
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie