Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

De Originale Performance Trunks 3-pak - Grey Melange
Product image
Product image
Product image

Performance Trunks 3-pak

Grijs gemêleerd

€ 16,78
Normale prijs: € 47,95
Bespaar 65%
Kies de maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Drie trunks in grijs gemêleerd, van katoen met stretch en met een elastische tailleband. Een set voor mannen die elke ochtend zonder nadenken dezelfde vertrouwde trunk willen pakken.

Ken je dat: een la vol losse boxers die allemaal anders zitten? Met deze set heb je drie identieke trunks in dezelfde kleur en pasvorm. Zo ligt er een extra exemplaar klaar en heb je minder wasdagen.

Het stof heeft stretch, en de elastische tailleband zorgt de hele dag voor een comfortabele pasvorm. Dat werkt achter je bureau net zo goed als tijdens het sporten.

Grijs gemêleerd is een rustige kleur die onder je Performance Pants, een spijkerbroek of je trainingsshort niet opvalt. Klanten geven deze trunks gemiddeld 4,7/5.

  • [Katoen: 95%
  • Elastaan: 5%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Performance Underbukser (9 stk.)
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 109,99

€ 36,66 per stuk

De Originale Performance Trunks 3-pak - Sort
Foto van The Original Performance Trunks 3-pack - Zwart
De Originale Performance Pants - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks)
Bundle
2 stuks

Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Flexfit Wooly Combed - Grey
Foto van Flexfit Wooly Combed - Grijs

Grijs

€ 20,00
Performance Underbukser - (6 stk.)
Bundle
2 stuks

Zwart/Wit · (2 stuks)

€ 72,99

€ 36,50 per stuk

Sweatshirt Crewneck - Askegrå
Foto van Sweatshirt Crewneck - Asgrijs

Asgrijs

€ 67,95
Performance Trunks Bambus 3-Pak - Grå Melange
Foto van Performance Boxershorts Bamboe 3-pack - Grijs gemêleerd

Grijs gemêleerd

€ 33,95
Klassisk herre handsker - Sort
Foto van Klassieke Herenhandschoenen - Zwart
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Beige
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Beige
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Badeshorts - Navy
Foto van Shorts - Navy

Navy

€ 47,95
De Originale Performance Shorts - Forest Night
De Originale Performance Shorts - Forest Night

Forest Night

€ 67,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
Muscle T-shirt - Navy
Foto van Muscle T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie