Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (3 stk.)
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Donkergrijs
The Original Performance Structure Pants (Regular) - Donkerbeige
The Original Performance Structure Pants (Regular) - Donkergroen

Performance Structure Pants

Pakketdeal (3 stuks)

€ 79,99
€ 26,66 per stuk

1. De Originale Performance Structure Pants (Regular)

Kleur: Donkergrijs

Taille
Lengte

2. The Original Performance Structure Pants (Regular)

Kleur: Donkerbeige

Taille
Lengte

3. The Original Performance Structure Pants (Regular)

Kleur: Donkergroen

Taille
Lengte

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Pakketdeal (3 stuks) bevat drie paar The Original Performance Structure Pants in Regular: katoenen broeken met stretch en een gestructureerd oppervlak, voor mannen. Je krijgt de broek in donkergrijs, donkerbeige en donkergroen, drie kleuren die je naast elkaar draagt zonder dat het op een uniform lijkt.

Draag je graag een nette broek naar je werk en daarna naar een etentje? Met drie paar heb je een extra paar klaar en minder wasdagen.

Het verschil zit in het oppervlak. De structuur geeft de stof zichtbare textuur, zodat de broek meer karakter heeft dan een gladde katoenen broek. De stretch geeft je bewegingsvrijheid, en de broek sluit met een rits en een knoop.

Zo draag je ze: - Donkergrijs met een wit overhemd en een blazer op kantoor - Donkerbeige met een marineblauwe trui in het weekend - Donkergroen met een zwart T-shirt voor een rustige, donkere combinatie

Wassen op of onder 40 °C
Was samen met soortgelijke kleuren
In de droogtrommel drogen op lage temperatuur
  • Katoen: 98%
  • Elastaan: 2%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrøn
Foto van The Original Performance Structure Pants (Regular) - Donkergroen

Donkergroen

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørk Beige
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige
UITLOPENDbespaar 79%

Donkerbeige

€ 22,95€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy - TeeShoppen - Blå 3

Navy

€ 108,95
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks)
Bundle
2 stuks

Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Foto van De Originale Performance Structure Pants - Beige
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Beige

Beige

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Structure Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Zwart

Zwart

€ 108,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie