Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (2 stk.)
The Original Performance Structure Pants (Regular) - Donkerbeige
The Original Performance Structure Pants (Regular) - Donkergroen

Performance Structure Pants

Pakketdeal (2 stuks)

€ 66,99
€ 33,49 per stuk

De maat valt normaal uit. Veel klanten raden aan om je gebruikelijke maat te kopen.

Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 2
Kies maat en kleur

Kleur: Donkerbeige

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Donkergroen

Afmetingen: Kies

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Een Pakketdeal (2 stuks) Performance Structure Pants in Regular fit: twee broeken van katoen met stretch en een gestructureerd oppervlak. Voor mannen die een nette broek willen die niet stijf aanvoelt en meteen een tweede paar klaar hebben liggen.

Je draagt dezelfde broek naar je werk en daarna gewoon verder. Met twee paar wissel je makkelijker af en heb je minder wasdagen.

Waarom deze

De structuur in de stof geeft de broek meer karakter dan een gladde chino. De stretch laat je vrij bewegen, en de sluiting met rits en knoop houdt alles op zijn plek.

Styling

In deze set zitten donkerbeige en donkergroen. De beige combineer je met een wit overhemd of een donkere trui. De groene werkt goed bij grijs gemêleerd of zwart.

Niet voor jou als

je een nauw aansluitend silhouet zoekt. Dit is een Regular fit.

Wassen op of onder 40 °C
Was samen met soortgelijke kleuren
In de droogtrommel drogen op lage temperatuur
  • Katoen: 98%
  • Elastaan: 2%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Zwart

Zwart

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørk Beige
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørk Beige - TeeShoppen - Sand/Beige
UITLOPENDbespaar 79%

Donkerbeige

€ 22,95€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Zwart

Zwart

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrøn
Foto van The Original Performance Structure Pants (Regular) - Donkergroen

Donkergroen

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy - TeeShoppen - Blå 3

Navy

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Beige
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Beige

Beige

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrøn
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergroen

Donkergroen

€ 108,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie