Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

De Originale Performance Skinny Jeans - (3 stk.)
The Original Performance Skinny Jeans - Medium Blue Denim
The Original Performance Skinny Jeans - Donkerblauw
De Originele Performance Skinny Jeans - Lichtblauw Denim

De Originele Performance Skinny Jeans

Pakketdeal (3 stuks)

€ 79,99
€ 26,66 per stuk

1. The Original Performance Skinny Jeans

Kleur: Medium Blue Denim

Taille
Lengte

2. The Original Performance Skinny Jeans

Kleur: Donkerblauw

Taille
Lengte

3. De Originele Performance Skinny Jeans

Kleur: Lichtblauw Denim

Taille
Lengte

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Pakketdeal (3 stuks) bevat drie paar Performance Skinny Jeans voor dames. Per paar kies je zelf maat en kleur: middenblauw, donkerblauw of lichtblauw denim. Zo heb je met één bestelling je skinny jeans voor het hele jaar in huis.

Ligt je favoriete jeans na een paar keer dragen al in de wasmand? Met drie paar ligt er een extra paar klaar en heb je minder wasdagen.

Waarom dit pakket: je hoeft niet te kiezen tussen drie tinten blauw. Neem ze alle drie, of kies twee keer de kleur die je het vaakst draagt.

Zo combineer je ze: - Lichtblauw onder een oversized sweater, zodat de smalle pijp het ruime bovenstuk in balans brengt - Donkerblauw met een blazer en enkellaarsjes voor kantoor - Middenblauw met een lange cardigan voor elke dag

Niet voor jou als je een wijde of rechte pijp zoekt, want dit is een skinny model.

  • Katoen: 64|Polyester: 23|Viscose: 11|Elastaan: 2
  • Vask med lignende farver,Vask ved, eller under 40°C,Tørretumbles, Lav Temperatur%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

De Originale Performance Skinny Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Wide Jeans - (3 stk.)
Foto van The Original Performance Wide Jeans - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Wide Jeans - (2 stk.)
Foto van The Original Performance Wide Jeans - (2 stuks)
Bundle
2 stuks

(2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Mom Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Loose Jeans - (3 stk.)
Foto van De Originele Performance Loose Jeans - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Loose Jeans (dame) - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Loose Jeans (Women) - Pakketdeal (2 stuks)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blauw denim (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Lysegrå
Foto van Haylie Pants - Lichtgrijs

Lichtgrijs

€ 54,95

Anderen kochten ook

Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie