Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

De Originale Performance Shorts (herre) - (3 stk.)
Product image
Product image
De Originale Performance Shorts - Donkergrijs
De Originale Performance Shorts - Crockery
The Original Performance Shorts - Drizzle

De Originele Performance Shorts

Pakketdeal (3 stuks)

€ 40,95
€ 13,65 per stuk

1. De Originale Performance Shorts

Kleur: Donkergrijs

Maat

2. De Originale Performance Shorts

Kleur: Crockery

Maat

3. The Original Performance Shorts

Kleur: Drizzle

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Een Pakketdeal (3 stuks) met Performance Shorts voor heren: drie shorts van stof met stretch, met zowel rits- als knoopsluiting. Je stelt het pakket zelf samen en kiest per short de kleur en de maat. Zo heb je in één keer genoeg shorts voor de hele zomer.

Op een warme dag zit je lang, loop je veel of stap je op de fiets. Dan wil je shorts waarin je vrij kunt bewegen.

Waarom deze

Het stof rekt mee met elke stap, net als bij de Performance Pants. Je bent de hele dag vrij in je bewegingen.

Zo draag je ze

De klassieke pasvorm staat bij een overhemd net zo goed als bij een t-shirt. Kies je drie verschillende kleuren, bijvoorbeeld donkergrijs, Crockery en Drizzle, dan draag je steeds een andere combinatie.

Machinewas op 30 °C
Was binnenstebuiten
Niet geschikt voor de droogtrommel
Drogen aan de waslijn
Mag niet worden gestreken
  • Polyester: 75%
  • Viscose: 22%
  • Elastaan: 3%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

De Originale Performance Shorts (herre) - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Shorts (heren) - Pakketdeal (2 stuks)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 26,95

€ 13,48 per stuk

De Originale Performance Shorts - Sort
Foto van The Original Performance Shorts - Zwart

Zwart

€ 67,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - (3 stk.)
Foto van De Originele Performance Jeans (Slim) - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Pants - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UITLOPENDbespaar 74%

Sand

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie