Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

De Originale Performance Pants - V.I.P (10 stk.)
Product image
Product image
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Zwart
De Originale Performance Pants - Blauw
De Originale Performance Pants - Bordeaux
De Originale Performance Pants - Lichtgrijs
De Originele Performance Pants - Donkerbruin
The Original Performance Pants - Donkergrijs
The Original Performance Pants - Donkergroen
De Originele Performance Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Olijf

The Original Performance Pants

V.I.P (Pakketdeal 10 stuks)

€ 135,95
€ 13,59 per stuk

1. De Originale Performance Pants

Kleur: Sand

Taille
Lengte

2. De Originale Performance Pants

Kleur: Zwart

Taille
Lengte

3. De Originale Performance Pants

Kleur: Blauw

Taille
Lengte

4. De Originale Performance Pants

Kleur: Bordeaux

Taille
Lengte

5. De Originale Performance Pants

Kleur: Lichtgrijs

Taille
Lengte

6. De Originele Performance Pants

Kleur: Donkerbruin

Taille
Lengte

7. The Original Performance Pants

Kleur: Donkergrijs

Taille
Lengte

8. The Original Performance Pants

Kleur: Donkergroen

Taille
Lengte

9. De Originele Performance Pants

Kleur: Navy

Taille
Lengte

10. De Originale Performance Pants

Kleur: Olijf

Taille
Lengte

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Een Pakketdeal (10 stuks) met De Originele Performance Pants, waarbij je voor elk paar zelf kleur en maat kiest. Het is een herenbroek van stof met stretch, met rits- en knoopsluiting, voor wie zijn broeken voor de hele week in één keer regelt.

Tien paar in de kast betekent een extra paar klaar en minder wasdagen.

Waarom deze

Je bepaalt de mix zelf. Kies tien keer dezelfde kleur of verdeel ze over zand, zwart, blauw, Bordeaux, lichtgrijs, donkerbruin, donkergrijs, donkergroen, navy en olijf. Ook de maten mag je per paar mengen.

Zo draag je ze

  • Navy, zwart en donkergrijs met een overhemd en blazer op kantoor
  • Zand, olijf en donkergroen met een t-shirt of trui in het weekend
  • Bordeaux en donkerbruin als opvallende kleur onder een effen top

Niet voor jou als

Je je maat nog niet kent. Bestel dan eerst één paar om te passen.

Machinewas 30 °C
Binnenstebuiten wassen
Niet bleken
Niet in de droger
Plat drogen
Niet chemisch reinigen
  • Polyester: 75%
  • Viscose: 22%
  • Elastaan: 3%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

De Originale Performance Pants - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Pants - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks)
Bundle
2 stuks

Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Performance Structure Pants (2 stk.)
Foto van Performance Structure Pants (2 stuks) - Beige & Donker Beige
Bundle
2 stuks

Beige & Donker Beige · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Pants - Mørkegrøn
Foto van The Original Performance Pants - Donkergroen

Donkergroen

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå

Donkergrijs

€ 20,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Foto van De Originale Performance Structure Pants - Beige
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Beige

Beige

€ 108,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - (3 stk.)
Foto van De Originele Performance Jeans (Slim) - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Structure Pants - Mørkebrun
Foto van De Originele Performance Structure Pants - Donkerbruin

Donkerbruin

€ 108,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy

Navy

€ 20,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie