Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Regular T-Shirt (Herre) (6 stk)
Regular T-shirt - Zwart
Regular T-shirt - Wit
Regular T-shirt - Beige
Regular T-shirt - Donkerblauw
Regular T-shirt - Grijs

Regular T-Shirt

Pakketdeal (6 stuks)

€ 67,95
€ 11,33 per stuk
Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 6
Kies maat en kleur

Kleur: Zwart

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Wit

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Beige

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Donkerblauw

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Grijs

Afmetingen: Kies

Klik om te selecteren

Product 6

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Pakketdeal (6 stuks) bevat zes keer de Regular T-shirt voor heren, gesneden in een regular fit. Je stelt de zes shirts zelf samen uit zwart, wit, beige, donkerblauw en grijs. Zo bepaal jij hoe je stapel eruitziet.

Met een la vol verschillende losse T-shirts begint je ochtend met zoeken. Met zes shirts van hetzelfde model ligt er altijd een extra shirt klaar, en je hebt minder wasdagen.

Waarom deze pakketdeal

Alle zes shirts zijn hetzelfde model. Als het eerste shirt goed zit, zitten de andere vijf ook goed. Je hoeft dus maar één keer te kiezen.

Styling

  • Zwart en donkerblauw: rustig onder een open overhemd of een jas.
  • Wit en grijs: als zichtbare laag onder een trui.
  • Beige: bij een donkere broek, zodat het contrast blijft.

Zoek je een shirt dat strak om je lijf sluit? Dan past deze regular fit niet bij wat je wilt.

Machinewas op 30 °C
Zachtwasprogramma
Niet bleken
Niet geschikt voor de droogtrommel
Op lage temperatuur strijken
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Regular T-Shirt (Herre) (3 stk)
Regular T-Shirt (Herre) (3 stk)
Bundle
3 stuks

Zwart, Wit, Beige - Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 40,95

€ 13,65 per stuk

Heavy Oversized T-shirt (3 stk.)
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 63,99

€ 21,33 per stuk

Performance Regular Overshirt (2 stk.)
Foto van Performance Regular Overshirt (Pakketdeal 2 stuks) - Grijs & Donker Olijf
Bundle
2 stuks

Grijs & Donker Olijf · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Basic V-neck t-shirt - (6 stk.)
Foto van Basic V-neck t-shirt - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) · (6 stuks)

€ 66,99

€ 11,17 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UITLOPENDbespaar 74%

Sand

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie