Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

De Originale Performance Shorts - Drizzle
Product image
De Originale Performance Shorts - Drizzle - TeeShoppen - Grå 3
Product image
Product image
Product image
De Originale Performance Shorts - Drizzle - TeeShoppen - Grå 4

The Original Performance Shorts

Drizzle

€ 67,00
Kies de maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Performance Shorts in Drizzle zijn lichte herenshorts van stof met stretch, in een lichtgrijze tint. Met 360 graden stretch en een elastische tailleband heb je een nette short die niet knelt als je bukt, fietst of lang zit.

Je kent het wel: een short die er goed uitziet zolang je blijft staan. Deze rekt in elke richting mee, dus je hoeft er de hele dag niet aan te denken.

Waarom deze

De 360 graden stretch in combinatie met de elastische tailleband. Zo houd je bewegingsvrijheid en blijft de short op zijn plek.

Styling

Lichtgrijs combineer je makkelijk. Draag hem met een T-shirt voor een relaxte zomerdag of met een overhemd als je er netter uit wilt zien. Op een frisse avond trek je er een sweatshirt over aan.

Klanten geven deze shorts een 4,7/5 op basis van 184 reviews.

Machinewas op 30 °C
Zachtwasprogramma
Niet bleken
Niet geschikt voor de droogtrommel
Op lage temperatuur strijken
  • Polyester: 75%
  • Viscose: 22%
  • Elastaan: 3%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
MaatLengteBreedte
S44 cm37 cm
M44 cm42 cm
L44 cm44 cm
XL45.5 cm46 cm
2XL45 cm52 cm
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

De Originale Performance Shorts - Crockery
De Originale Performance Shorts - Crockery - TeeShoppen - Sand/Beige

Crockery

€ 67,00
De Originale Performance Shorts - Forest Night
De Originale Performance Shorts - Forest Night

Forest Night

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Navy
Foto van De Originele Performance Shorts - Navy
De Originale Performance Shorts - Mørkegrå
De Originale Performance Shorts - Mørkegrå

Donkergrijs

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Sort
Foto van The Original Performance Shorts - Zwart

Zwart

€ 67,95
De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Shorts (herre) - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Shorts (heren) - Pakketdeal (2 stuks)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 26,95

€ 13,48 per stuk

De Originale Performance Shorts (herre) - (3 stk.)
Foto van De Originele Performance Shorts (heren) - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 40,95

€ 13,65 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

De Originale Performance Shorts - Crockery
De Originale Performance Shorts - Crockery - TeeShoppen - Sand/Beige

Crockery

€ 67,00
De Originale Performance Shorts - Navy
Foto van De Originele Performance Shorts - Navy
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Badeshorts - Navy
Foto van Shorts - Navy

Navy

€ 47,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie