Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Navy
Product image
Product image
Product image
Product image
Premium Enkelrijs Blazer - Navy
Premium Suit Pants - Navy

Premium Enkelrijgs Pak

Navy

€ 176,95
€ 88,47 per stuk

1. Premium Enkelrijs Blazer

Kleur: Navy

Maat

2. Premium Suit Pants

Kleur: Navy

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Een navy pak voor heren, bestaande uit een enkelrijige blazer en een bijpassende kostuumbroek in dezelfde kleur. Als Pakketdeal (2 stuks) krijg je beide delen samen. Je hoeft dus niet zelf een broek te zoeken die bij je colbert past. Het stof is een mix van polyester en viscose.

Een sollicitatiegesprek, een zakelijke afspraak of de kerstborrel met collega's: je wilt er verzorgd uitzien zonder er een middag winkelen aan te besteden. Met één bestelling heb je een compleet pak klaarliggen.

Waarom dit pak

Blazer en broek komen uit dezelfde navy lijn en horen vast bij elkaar. Kleur en uitstraling sluiten daardoor op elkaar aan, van revers tot broekspijp.

Zo draag je het

  • Formeel: met een net overhemd en een stropdas
  • Kantoor: met een klassiek wit overhemd
  • Smart casual: met een coltrui of een T-shirt eronder
  • Polyester: 78 Viscose: 22%

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Navy
Foto van Premium Double-Breasted Pak - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Sort
Premium Enkeltradet Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Foto van Premium Enkelrijs Pak - Grijsbruin
Bundle
2 stuks

Grijsbruin · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Sort
Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Foto van Premium Dubbelrijs Kostuum - Grijsbruin
Bundle
2 stuks

Grijsbruin · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Navy
Foto van Het Originele Performance Suit - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Premium Enkelttradet Blazer - Navy
close-up
Nieuw
Skaljakke - Navy
Foto van Shell Jacket - Navy

Navy

€ 108,95
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Bundle
2 stuks

Olijf · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie