Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Product image
Product image
Product image
Premium Enkelrij Blazer - Grijsbruin
Premium Kostuumbroek - Grijsbruin

Premium Enkelrijs Pak

Grijsbruin

€ 176,95
€ 88,47 per stuk

1. Premium Enkelrij Blazer

Kleur: Grijsbruin

Maat

2. Premium Kostuumbroek

Kleur: Grijsbruin

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Een enkelrij pak in grijsbruin, bestaande uit twee delen: de Premium blazer en de bijpassende Premium pantalon. Je hebt in één keer een compleet pak voor kantoor, een kerstborrel of oud en nieuw, zonder zelf een broek bij een colbert te hoeven zoeken. Beide delen hebben dezelfde grijsbruine tint en zijn gemaakt van een mix van polyester en viscose.

Waarom dit pak

Grijsbruin zit tussen grijs en bruin in. Daardoor oogt het pak zachter dan zwart of donkerblauw en is het toch formeel genoeg voor een zakelijke afspraak.

Zo draag je het

  • Formeel: met een net overhemd en een stropdas
  • Kantoor: met een klassiek wit overhemd
  • Smart casual: met een coltrui of een T-shirt onder de blazer
  • Polyester: 78 Viscose: 22%

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Foto van Premium Dubbelrijs Kostuum - Grijsbruin
Bundle
2 stuks

Grijsbruin · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Sort
Premium Enkeltradet Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Navy
Foto van Premium Enkelrijgs Pak - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Sort
Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Navy
Foto van Premium Double-Breasted Pak - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Enkeltradet Blazer - Gråbrun
Foto van Premium Enkelrij Blazer - Grijsbruin
Nieuw

Grijsbruin

€ 176,95
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Bundle
2 stuks

Donkergroen · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Blå
Foto van The Original Performance Suit™️ - Blauw
Bundle
2 stuks

Blauw · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Det Originale Performance Jakkesæt - Oliven
Bundle
2 stuks

Olijf · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Navy
Foto van Het Originele Performance Suit - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie