Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Premium Double-Breasted Blazer - Greybrown
Premium Kostuumbroek - Grijsbruin

Premium Dubbelrijs Kostuum

Grijsbruin

€ 176,95
€ 88,47 per stuk

1. Premium Double-Breasted Blazer

Kleur: Greybrown

Maat

2. Premium Kostuumbroek

Kleur: Grijsbruin

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Een double-breasted pak in grijsbruin voor mannen, geleverd als set van twee delen: de Premium Double-breasted Blazer en de bijpassende Premium Kostuumbroek. Je koopt jasje en broek in één keer, in dezelfde tint grijsbruin, dus je hoeft niet zelf te zoeken naar een broek die bij je blazer past.

Staat er een kerstborrel, een oudejaarsfeest of een belangrijke dag op kantoor op de planning? Dan heb je hiermee meteen een compleet outfit klaarhangen.

Waarom deze: de dubbele rij knopen geeft het jasje een formele uitstraling, en grijsbruin is een rustig alternatief voor zwart of navy.

Zo draag je het: - Formeel: met een net overhemd en stropdas - Kantoor: met een klassiek wit overhemd - Smart casual: met een coltrui of een T-shirt

  • Polyester: 78 Viscose: 22%

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Gråbrun
Foto van Premium Enkelrijs Pak - Grijsbruin
Bundle
2 stuks

Grijsbruin · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Sort
Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Dobbeltradet Jakkesæt - Navy
Foto van Premium Double-Breasted Pak - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Sort
Premium Enkeltradet Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Enkeltradet Jakkesæt - Navy
Foto van Premium Enkelrijgs Pak - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 176,95

€ 88,48 per stuk

Premium Dobbeltradet Blazer - Gråbrun
Foto van Premium Double-Breasted Blazer - Greybrown

Greybrown

€ 176,95
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Det Originale Performance Jakkesæt - Mørkegrøn
Bundle
2 stuks

Donkergroen · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Blå
Foto van The Original Performance Suit™️ - Blauw
Bundle
2 stuks

Blauw · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Navy
Foto van Het Originele Performance Suit - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Det Originale Performance Jakkesæt - Sort
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 89,00

€ 44,50 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie