Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Performance Trunks Bambus 3-pak - Hvid
Product image
Product image
Product image

Performance Trunks Bamboo 3-pack

Wit

€ 16,98
Normale prijs: € 33,95
Bespaar 50%
Kies de maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Drie witte Performance Trunks van bamboeviscose met stretch, samen in één pack voor mannen. Je vult je lade in één keer aan met 3 stuks van hetzelfde model, zodat je niet elke keer los ondergoed hoeft bij te kopen.

Ondergoed dat niet meegeeft, voel je de hele dag. Door het elastaan in de stof geven deze trunks mee als je zit, fietst of de trap neemt.

Waarom deze: drie identieke exemplaren betekent een extra paar klaar in de lade en minder wasdagen.

Draag ze onder je Performance Pants of je jeans. Omdat alle drie hetzelfde zijn, hoef je 's ochtends niet te kiezen.

Niet voor jou als je graag afwisselt in kleur: deze set is volledig wit.

  • 67% Bambus viskose, 28% Bomuld, 5% Elastan%

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Performance Trunks Bambus 3-Pak - Grå Melange
Foto van Performance Boxershorts Bamboe 3-pack - Grijs gemêleerd

Grijs gemêleerd

€ 33,95
Trænings T-shirt - Lime Grøn
Foto van Trainings T-shirt - Limoengroen

Limoengroen

€ 31,95
Performance Underbukser (9 stk.)
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 109,99

€ 36,66 per stuk

Heritage Tennis Socks 10 pak - Hvid
Foto van Heritage Tennis Socks 10 pak - Wit
Performance Underbukser - (6 stk.)
Bundle
2 stuks

Zwart/Wit · (2 stuks)

€ 72,99

€ 36,50 per stuk

Caleb Loose Fit Jeans - Lys Brun
Foto van Caleb Loose Fit Jeans - Lichtbruin
DEAL VAN DE WEEKbespaar 41%

Lichtbruin

€ 47,95€ 81,95
Performance Trunks Bambus – (6 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (6 stuks) - Wit/Zwart · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Klassisk Læderhandske - Brun
Klassisk Læderhandske - Brun - TeeShoppen - Brun
De Originale Performance Trunks 3-pak - Grey Melange
Foto van De Originale Performance Trunks 3-pak - Grijs gemêleerd

Grijs gemêleerd

€ 47,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Performance Trunks Bambus 3-Pak - Grå Melange
Foto van Performance Boxershorts Bamboe 3-pack - Grijs gemêleerd

Grijs gemêleerd

€ 33,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Shorts - Navy
Foto van De Originele Performance Shorts - Navy
Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie