Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Performance Underbukser (3 pak) & Performance Socks (10 par)
The Original Performance Trunks 3-pack - Zwart
De Originale Performance Sokken 10-Pak - Zwart

Performance Onderbroeken & Performance Sokken

Zwart

€ 36,49
€ 18,25 per stuk

1. The Original Performance Trunks 3-pack

Kleur: Zwart

Maat

2. De Originale Performance Sokken 10-Pak

Kleur: Zwart

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Pakketdeal (2 stuks) combineert een 3-pack Performance Trunks met een 10-pack Performance Socks, allebei in zwart. Je regelt ondergoed en sokken in één keer. Er zit genoeg in voor een werkweek, met extra paren achter de hand.

Zit je elke zondagavond sokken bij elkaar te zoeken? Met tien paar in dezelfde kleur hoef je nooit meer te sorteren. Je hebt ook minder wasdagen.

Waarom deze

  • De sokken hebben een versterkte hiel en teen, de plekken waar sokken het eerst slijten.
  • Ze zijn niet te dun en niet te dik. Je voelt een lichte demping onder je voet en ze vullen je schoen niet.
  • De trunks hebben een strak, minimalistisch ontwerp zonder opsmuk.

Zo draag je het

Zwarte sokken passen onder een donkere broek en in zowel sneakers als nette schoenen. De trunks draag je onder alles, van Performance Pants tot joggingbroek.

Niet voor jou als je kleur in je la wilt: beide delen zijn zwart.

Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Performance Underbukser (9 stk.)
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 109,99

€ 36,66 per stuk

Performance Underbukser - (6 stk.)
Bundle
2 stuks

Zwart/Wit · (2 stuks)

€ 72,99

€ 36,50 per stuk

De Originale Performance Pants - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Pants - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks)
Bundle
2 stuks

Zwart & Navy (Pakketdeal 2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Den Originale Performance Skjorte - (3 stk.)
Foto van The Original Performance Shirt - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Performance Structure Pants (2 stk.)
Foto van Performance Structure Pants (2 stuks) - Beige & Donker Beige
Bundle
2 stuks

Beige & Donker Beige · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie