Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Performance Pants Wide (2 stk.)
Product image
Product image
Performance Pants Wide - Zwart
Performance Pants Wide - Navy

Performance Pants Wide Pakketdeal

Zwart & Navy

€ 66,99
€ 33,49 per stuk
Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 2
Kies maat en kleur

Kleur: Zwart

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Navy

Afmetingen: Kies

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Pakketdeal (2 stuks) geeft je twee paar Performance Pants Wide, één in zwart en één in navy. Het is een ruime Wide broek voor mannen, gemaakt van stof met stretch. Met twee kleuren in de kast heb je altijd een extra paar klaar en minder wasdagen.

Je pakt elke ochtend dezelfde broek omdat die gewoon goed zit. Met deze set heb je die broek twee keer, in twee kleuren die je makkelijk combineert.

De Wide pasvorm valt ruim langs het been. Het stof met stretch geeft mee als je zit, fietst of bukt.

Draag het zwarte paar met een wit overhemd dat je instopt, zodat de wijde pijp in balans blijft. Het navy paar combineer je met een grijs gemêleerd T-shirt of een gebreide trui.

Niet voor jou als je een broek zoekt die strak om het been zit. Dan past een Slim of Regular pasvorm beter.

Machinewas op 30 °C
Was binnenstebuiten
Niet bleken
Niet geschikt voor de droogtrommel
Laat plat liggend drogen
  • RAYON: 65 NYLON: 30 SPANDEX: 5%
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Performance Pants Wide (3 stk.)
Foto van Performance Pants Wide Pakketdeal (3 stuks) - Black, Navy & Beige
Bundle
3 stuks

Black, Navy & Beige · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Pants (Regular) - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants (Regular) - Donkerbruin & Zwart - Pakketdeal (2 stuks)
Bundle
2 stuks

Donkerbruin & Zwart - Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Pants (Regular) - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants (Regular) - Pakketdeal (3 stuks) - Donkerbruin, Zwart, Navy
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) - Donkerbruin, Zwart, Navy · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UITLOPENDbespaar 74%

Sand

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Lysegrå
Foto van De Originale Performance Pants - Lichtgrijs
UITLOPENDbespaar 74%

Lichtgrijs

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie