Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Performance Jakkesæt til dame - Sort
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Blazer (Klassieke fit) - Zwart
De Originele Performance Pants - Zwart

Performance Suit Women

Zwart

€ 71,95
€ 35,98 per stuk

1. Blazer (Klassieke fit)

Kleur: Zwart

Maat

2. De Originele Performance Pants

Kleur: Zwart

Taille
Lengte

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Dit zwarte pak voor dames bestaat uit twee delen: een blazer in klassieke fit en een paar Performance Pants. Beide delen hebben dezelfde kleur, dus je hoeft zelf geen broek bij je blazer te zoeken. Het stof bevat elastaan en heeft dus stretch.

Je hebt een dag met een presentatie en daarna een kerstborrel of een etentje. Je wilt er verzorgd uitzien zonder je tussendoor om te kleden.

Waarom deze

Je krijgt een compleet outfit in één keer, en beide delen draag je ook los.

Zo draag je het

  • Compleet met een overhemd voor een dag op kantoor.
  • De blazer los over een t-shirt voor een minder formele look.
  • De Performance Pants los met je eigen tops, als broek voor elke dag.
  • Polyester: 75 Viscose: 22 Elastaan: 3%
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Performance Jakkesæt til dame - Lysegrå
Foto van Performance Pak voor dames - Lichtgrijs
Bundle
2 stuks

Lichtgrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Mørkegrå
Foto van Performance Pak voor dames - Donkergrijs
Bundle
2 stuks

Donkergrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Navy
Foto van Performance Pak voor Women - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Birk
Foto van Performance Pak voor Women - Birch
Bundle
2 stuks

Birch · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Basic blød mini nederdel - Sort
Basic blød mini nederdel - Sort - PIECES - Sort

Zwart

€ 47,95
Alma Langærmet Kjole - Leopard
Alma Langærmet Kjole - Leopard - Liberté

Leopard

€ 54,95
Nelli Langærmet Trøje - Lyseblå
Nelli Langærmet Trøje - Lyseblå - Vero Moda - Hvid

Lichtblauw

€ 33,95
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blauw denim (high waist)

€ 54,95

Anderen kochten ook

Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie