Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Performance Jakkesæt til dame - Navy
Product image
Product image
Product image
Blazer (Klassieke fit) - Navy
The Original Performance Pants - Navy

Performance Pak voor Women

Navy

€ 71,95
€ 35,98 per stuk

1. Blazer (Klassieke fit)

Kleur: Navy

Maat

2. The Original Performance Pants

Kleur: Navy

Taille
Lengte

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Dit is een Pakketdeal (2 stuks) voor vrouwen: een navy blazer en een navy Performance Pants die samen één pak vormen. Beide delen zijn gemaakt van stof met stretch. Je koopt ze in één keer, dus je hoeft geen losse blazer en broek bij elkaar te zoeken.

Je hebt een sollicitatiegesprek, een presentatie of een dag vol afspraken. Dan wil je iets aantrekken zonder eerst te twijfelen of de delen bij elkaar passen.

Blazer en broek zijn in dezelfde kleur als set samengesteld. Daardoor heb je meteen een compleet pak.

Zo draag je het

  • Draag het pak compleet met een blouse of een overhemd voor op kantoor.
  • Zet de blazer over een t-shirt voor een minder formele look.
  • Draag de Performance Pants los met een trui, zodat je ook buiten het pak iets aan de broek hebt.
  • Polyester: 75 Viscose: 22 Elastaan: 3%
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Performance Jakkesæt til dame - Mørkegrå
Foto van Performance Pak voor dames - Donkergrijs
Bundle
2 stuks

Donkergrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Lysegrå
Foto van Performance Pak voor dames - Lichtgrijs
Bundle
2 stuks

Lichtgrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Sort
Foto van Performance Suit Women - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Birk
Foto van Performance Pak voor Women - Birch
Bundle
2 stuks

Birch · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Anna langærmet kjole - Sundried Tomato
Foto van Anna Jurk met lange mouwen - Sundried Tomato

Sundried Tomato

€ 67,95
Pals blomstret kjole - Sort blomstret
Pals blomstret kjole - Sort blomstret - VILA - Brun
DEAL VAN DE WEEKbespaar 25%

Black Flower

€ 40,95€ 54,95
Sofie Skjortekjole - Beige Blomstret
Sofie Skjortekjole - Beige Blomstret - Amis de Copenhague - Brun

Beige Bloemenprint

€ 67,95
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blauw denim (high waist)

€ 54,95

Anderen kochten ook

Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie