Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Performance Jakkesæt til dame - Lysegrå
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
De Originele Performance Pants - Licht Grijs
Blazer (Klassieke fit) - Lichtgrijs

Performance Pak voor dames

Lichtgrijs

€ 71,95
€ 35,98 per stuk

1. De Originele Performance Pants

Kleur: Licht Grijs

Taille
Lengte

2. Blazer (Klassieke fit)

Kleur: Lichtgrijs

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Een lichtgrijs pak voor dames: een blazer en een Performance Pants in dezelfde tint, samen in één set. Je hoeft dus niet zelf te zoeken naar een broek die bij je blazer past. Beide delen zijn gemaakt van stof met stretch.

Een presentatie op kantoor of een kerstdiner met collega's: je trekt de set aan en je outfit staat.

Waarom deze set

Blazer en broek komen samen, in dezelfde lichtgrijze kleur. Je bestelt het pak in één keer en het past bij elkaar.

Zo draag je het

  • Draag de blazer over een overhemd voor een vergadering, of over een T-shirt als het wat losser mag.
  • Gebruik de delen ook apart: de blazer op een andere broek, de Performance Pants met een fijne trui.
  • Polyester: 75 Viscose: 22 Elastaan: 3%
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Performance Jakkesæt til dame - Mørkegrå
Foto van Performance Pak voor dames - Donkergrijs
Bundle
2 stuks

Donkergrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Navy
Foto van Performance Pak voor Women - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Sort
Foto van Performance Suit Women - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Performance Jakkesæt til dame - Birk
Foto van Performance Pak voor Women - Birch
Bundle
2 stuks

Birch · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Sofie Skjortekjole - Beige Blomstret
Sofie Skjortekjole - Beige Blomstret - Amis de Copenhague - Brun

Beige Bloemenprint

€ 67,95
Nelli Langærmet Trøje - Grøn
Nelli Langærmet Trøje - Grøn - Vero Moda - Grøn

Groen

€ 33,95
Anna langærmet kjole - Sundried Tomato
Foto van Anna Jurk met lange mouwen - Sundried Tomato

Sundried Tomato

€ 67,95
Basic blød mini nederdel - Sort
Basic blød mini nederdel - Sort - PIECES - Sort

Zwart

€ 47,95
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95

Anderen kochten ook

Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie