Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Outfit 7 - Pullover
Product image
Trui Ronde Hals - Navy
Organic Basic T-shirt - Wit
De Originele Performance Jeans (Regular) - Middenblauw Denim

Outfit 7

Pullover

€ 80,00
€ 26,67 per stuk

1. Trui Ronde Hals

Kleur: Navy

Maat

2. Organic Basic T-shirt

Kleur: Wit

Maat

3. De Originele Performance Jeans (Regular)

Kleur: Middenblauw Denim

Taille
Lengte

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Outfit 7 is een complete herenoutfit in drie delen: een navy pullover met ronde hals, een wit Basic T-shirt en Performance Jeans in Regular fit in medium blue denim. Je bestelt één pakket en hebt meteen drie kleuren die al bij elkaar passen.

Je staat 's ochtends niet meer voor de kast te twijfelen welke trui bij welke broek past. Die keuze is al gemaakt.

Waarom deze

De drie delen werken samen en ook los. Het witte T-shirt en de jeans draag je samen op warme dagen. Wordt het frisser, dan trek je de navy pullover eroverheen.

Zo draag je het

  • Pullover over het T-shirt, met de jeans, voor een rustige combinatie in navy, wit en blauw
  • Pullover uit en T-shirt in de jeans, voor een lichtere look
  • De pullover los bij een andere broek uit je kast

Niet voor jou als

je een zwarte of een heel lichte jeans zoekt. Deze jeans is medium blue.

Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Outfit 2 - Hoodie
Foto van Outfit 2 - Hoodie
Bundle
3 stuks

Hoodie · (3 stuks)

€ 80,00

€ 26,67 per stuk

Outfit 1 - Strik
Foto van Outfit 1 - Gebreid
Bundle
3 stuks

Gebreid · (3 stuks)

€ 81,95

€ 27,32 per stuk

Outfit 3 - Zip Hoodie
Foto van Outfit 3 - Zip Hoodie Pakketdeal (3 stuks) - Basic T-shirt, Zip Hoodie en The Original Performance Pants
Bundle
3 stuks

Zip Hoodie Pakketdeal (3 stuks) - Basic T-shirt, Zip Hoodie en The Original Performance Pants · (3 stuks)

€ 80,00

€ 26,67 per stuk

Outfit 6 - Performance Structure Pants
Foto van Outfit 6 - Performance Structure Pants
Bundle
3 stuks

Performance Structure Pants · (3 stuks)

€ 80,00

€ 26,67 per stuk

Outfit 4 - Half Zip Strik
Foto van Outfit 4 - Half Zip Trui
Bundle
3 stuks

Half Zip Trui · (3 stuks)

€ 81,95

€ 27,32 per stuk

Maj Outfit 1
Bundle
4 stuks

(4 stuks)

€ 88,95

€ 22,24 per stuk

Maj Outfit 2
Bundle
3 stuks

Performance Shorts (Zwart), Performance Oxford Shirt (Lichtblauw) & Multi Flex Belt (Zwart) · (3 stuks)

€ 169,95

€ 56,65 per stuk

Muscle Polo (2 stk.)
Foto van Muscle Polo Pakketdeal (2 stuks) - Wit/Zwart
Bundle
2 stuks

Wit/Zwart · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie