Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Outfit 4 - Half Zip Strik
Product image
Pullover Half Zip - Sand
The Original Performance Oxford Shirt - Wit
De Originele Performance Pants - Navy

Outfit 4

Half Zip Trui

€ 81,95
€ 27,32 per stuk

1. Pullover Half Zip

Kleur: Sand

Maat

2. The Original Performance Oxford Shirt

Kleur: Wit

Maat

3. De Originele Performance Pants

Kleur: Navy

Taille
Lengte

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Outfit 4 is een complete herenset van drie delen: de Pullover Half Zip in zand, The Original Performance Oxford Shirt in wit en The Original Performance Pants in navy. Je krijgt trui, shirt en broek in één bestelling, op elkaar afgestemd in kleur. Je hoeft dus niet zelf te puzzelen.

Sta je 's ochtends voor de kast en wil je er verzorgd uitzien zonder na te denken over wat bij elkaar past? Met deze set heb je dat al geregeld.

Waarom deze

Zand, wit en navy vormen samen een rustig geheel: licht bovenaan, donker onderaan. Elk deel draag je ook los met wat je al in de kast hebt.

Styling

Trek de half zip aan over het oxford shirt en laat de kraag boven de rits uitkomen. Wordt het warmer, dan gaat de trui uit en draag je het witte shirt op de navy Performance Pants.

Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Outfit 1 - Strik
Foto van Outfit 1 - Gebreid
Bundle
3 stuks

Gebreid · (3 stuks)

€ 81,95

€ 27,32 per stuk

Outfit 3 - Zip Hoodie
Foto van Outfit 3 - Zip Hoodie Pakketdeal (3 stuks) - Basic T-shirt, Zip Hoodie en The Original Performance Pants
Bundle
3 stuks

Zip Hoodie Pakketdeal (3 stuks) - Basic T-shirt, Zip Hoodie en The Original Performance Pants · (3 stuks)

€ 80,00

€ 26,67 per stuk

Sweatshirt Half Zip - Sort
Foto van Sweatshirt Half Zip - Zwart

Zwart

€ 67,95
Outfit 7 - Pullover
Foto van Outfit 7 - Pullover
Bundle
3 stuks

Pullover · (3 stuks)

€ 80,00

€ 26,67 per stuk

Pullover Half Zip - Sort
Foto van Pullover Half Zip - Zwart

Zwart

€ 67,95
Pullover Half Zip - Navy
Foto van Pullover Half Zip - Navy

Navy

€ 67,00
Outfit 2 - Hoodie
Foto van Outfit 2 - Hoodie
Bundle
3 stuks

Hoodie · (3 stuks)

€ 80,00

€ 26,67 per stuk

Sweatshirt Half Zip - Grå
Foto van Sweatshirt Half Zip - Grijs

Grijs

€ 67,95
Pullover Half Zip - Army
Foto van Pullover Half Zip - Legergroen

Legergroen

€ 67,00
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie