Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Original Premium Performance Skjorte (3 stk.)
Product image
Product image
Product image
The Original Premium Performance Shirt - Wit
The Original Premium Performance Shirt - Wit/Navy
De Originale Premium Performance Shirt - Zwart

Original Premium Performance Shirt

€ 49,59
€ 16,53 per stuk

1. The Original Premium Performance Shirt

Kleur: Wit

Maat

2. The Original Premium Performance Shirt

Kleur: Wit/Navy

Maat

3. De Originale Premium Performance Shirt

Kleur: Zwart

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Een Pakketdeal (3 stuks) met drie Original Premium Performance Shirts voor mannen: één in wit, één in wit/navy en één in zwart. Het shirt is gemaakt van stof met stretch. Met deze drie kleuren heb je in één keer een shirt voor kantoor, een afspraak en de avond.

Zijn je werkdagen gevuld met momenten waarop je er verzorgd uit wilt zien? Met deze set heb je een extra shirt klaar en minder wasdagen.

Waarom deze set: je koopt geen losse shirts bij elkaar. Je krijgt meteen drie vaste kleuren die samen de basis van je werkweek vormen.

Zo draag je ze

  • Wit onder een blazer met een nette broek voor op kantoor
  • Wit/navy los over een chino voor een smart casual dag
  • Zwart met donkere jeans voor een avond uit

Niet voor jou als je een shirt van pure katoen zoekt. Deze Performance Shirts zijn van polyester met spandex.

  • Polyester: 90 Spandex: 10%
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Foto van The Original Premium Performance Shirt - Wit/Navy
Foto van The Original Premium Performance Shirt - Wit/Navy

Wit/Navy

€ 81,95
Den Originale Performance Skjorte - (3 stk.)
Foto van The Original Performance Shirt - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Basic T-Shirts - (9 stk.)
Bundle
9 stuks

Pakketdeal (9 stuks) · (9 stuks)

€ 80,99

€ 9,00 per stuk

Basic T-Shirts - (12 stk.)
Foto van Basic T-Shirts - Pakketdeal (12 stuks)
Bundle
12 stuks

Pakketdeal (12 stuks) · (12 stuks)

€ 94,95

€ 7,91 per stuk

August Skjorte - Sand
Foto van August Shirt - Zand

Zand

€ 47,95
Muscle T-Shirt (9 stk.)
Bundle
9 stuks

(9 stuks)

€ 80,99

€ 9,00 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå

Donkergrijs

€ 20,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie