Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Noah Loose Fit Jeans - (3 stk.)
Noah Loose Fit Jeans - Lichtblauw Denim
Noah Loose Fit Jeans - Grijs Denim
Noah Loose Fit Jeans - Solid Zwart

Noah Loose Fit Jeans

Pakketdeal (3 stuks)

€ 79,99
€ 26,66 per stuk
Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 3
Kies maat en kleur

Kleur: Lichtblauw Denim

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Grijs Denim

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Solid Zwart

Afmetingen: Kies

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Pakketdeal (3 stuks) bevat drie paar Noah Loose Fit Jeans van katoenen denim: lichtblauw, grijs en effen zwart. Het is een pakket voor mannen die een ruime pijp willen. Je krijgt drie kleuren in dezelfde snit, dus je weet bij elk paar hoe het zit.

Jeans draag je waarschijnlijk vaker dan welk ander kledingstuk ook. Met drie paar om af te wisselen ligt er een extra paar klaar en heb je minder wasdagen.

De grootste winst is één vertrouwde Loose Fit in drie tinten die elk een eigen rol hebben:

  • Lichtblauw draag je met een effen T-shirt of een open overhemd voor het weekend.
  • Grijs combineer je met een zwarte hoodie of een donker overshirt.
  • Effen zwart draag je met een donkere knit als het wat netter mag.

Niet voor jou als je een smalle pijp zoekt die dicht om het been zit. Kies dan een Slim.

  • Katoen: 100%
Levering van dag tot dag
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Noah Loose Fit Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Relaxed Fit Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Denim Shorts Loose – (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 67,95

€ 22,65 per stuk

Relaxed Fit Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Denim Shorts Loose – (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) - Blauw & Grijs · (2 stuks)

€ 54,95

€ 27,48 per stuk

Heavy Oversized T-shirt (3 stk.)
Bundle
3 stuks

(3 stuks)

€ 63,99

€ 21,33 per stuk

Regular T-Shirt (Herre) (3 stk)
Regular T-Shirt (Herre) (3 stk)
Bundle
3 stuks

Zwart, Wit, Beige - Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 40,95

€ 13,65 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy

Navy

€ 20,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå

Donkergrijs

€ 20,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie