Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Noah Loose Fit Jeans - (2 stk.)
Noah Loose Fit Jeans - Lichtblauw Denim
Noah Loose Fit Jeans - Grijs Denim

Noah Loose Fit Jeans

Pakketdeal (2 stuks)

€ 66,99
€ 33,49 per stuk
Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 2
Kies maat en kleur

Kleur: Lichtblauw Denim

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Grijs Denim

Afmetingen: Kies

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Pakketdeal (2 stuks) met twee Noah Loose Fit Jeans voor heren: één in lichtblauw denim en één in grijs denim. Beide zijn van katoenen denim en hebben dezelfde ruime Loose Fit. Zo heb je in één keer twee kleuren in de kast.

Je hoeft niet te kiezen tussen lichtblauw en grijs, want dit pakket geeft je allebei.

  • Noah Loose Fit Jeans in lichtblauw denim
  • Noah Loose Fit Jeans in grijs denim

De grootste winst is één pasvorm met twee looks. Draag de lichtblauwe met een donker sweatshirt of een marineblauw overhemd. De grijze wordt rustiger met een zwart T-shirt of een wit overhemd.

Niet voor jou als je een jeans zoekt die strak langs je benen valt, want de Loose Fit is ruim gesneden.

  • Katoen: 100%
Levering van dag tot dag
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Noah Loose Fit Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Relaxed Fit Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Denim Shorts Loose – (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) - Blauw & Grijs · (2 stuks)

€ 54,95

€ 27,48 per stuk

Relaxed Fit Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Denim Shorts Loose – (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 67,95

€ 22,65 per stuk

Hørbukser (2 stk.)
Foto van Linnen Broeken (2 stuks) - Zand & Zwart
Bundle
2 stuks

Zand & Zwart · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Hørskjorte (2 stk.)
Foto van Linnen Shirt (2 stuks) - Army & Groen
Bundle
2 stuks

Army & Groen · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Premium Badeshorts – (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks): Marineblauw en Legergroen · (2 stuks)

€ 40,95

€ 20,48 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå

Donkergrijs

€ 20,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie