Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Nadia Vest og Pants - Beige
Product image
Product image
Product image
Nadia Pants - Beige
Nadia Vest - Beige

Nadia Blazer en Pants

Beige

€ 71,95
€ 35,98 per stuk

1. Nadia Pants

Kleur: Beige

Maat

2. Nadia Vest

Kleur: Beige

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Een beige tweedelige set voor dames: de Nadia Vest met de bijpassende Nadia Pants in één pakket. Het stof heeft stretch. Omdat beide delen dezelfde tint hebben, hoef je geen top en broek bij elkaar te zoeken: je hebt meteen een compleet outfit.

Staat er een kerstborrel of een etentje in je agenda? Met deze set trek je twee stukken aan en ben je klaar.

Waarom deze set Je koopt een gilet en een broek die voor elkaar gemaakt zijn. Samen draag je ze als pak. Los combineer je ze met kleding die al in je kast hangt, dus je hebt meer outfits dan één.

Styling - Draag de Nadia Vest als top voor een strakke look, of over een wit shirt voor een laag extra. - Combineer de Nadia Pants met een zwarte coltrui op dagen dat je het minder formeel wilt.

  • Polyester: 65 Viscose: 30 Elastaan: 5%
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Nadia Vest og Pants - Sort
Foto van Nadia Blazer en Pants - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Nadia Vest og Pants - Taupe
Nadia Vest og Pants - Taupe
Bundle
2 stuks

Taupe · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Nadia Vest og Pants - Mørkegrå
Foto van Nadia Blazer en Pants - Donkergrijs
Bundle
2 stuks

Donkergrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Hvid
Foto van Natalie Vest en Broek - Wit
Bundle
2 stuks

Wit · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Navy
Foto van Natalie Blazer en Broek - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Lyse Beige
Foto van Natalie Vest en Broek - Lichtbeige
Bundle
2 stuks

Lichtbeige · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Sort
Foto van Natalie Blazer en Pants - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Mørkegrå
Foto van Natalie Vest en Broek - Donkergrijs
Bundle
2 stuks

Donkergrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Lysegrå
Foto van Natalie Blazer en Broek - Lichtgrijs
Bundle
2 stuks

Lichtgrijs · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Natalie Vest og Bukser - Lysebrun
Foto van Natalie Vest en Broek - Lichtbruin
Bundle
2 stuks

Lichtbruin · (2 stuks)

€ 71,95

€ 35,98 per stuk

Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95

Anderen kochten ook

Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie