Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image

Muscle T-shirt

Donkergrijs

€ 17,33
Normale prijs: € 27,95
Bespaar 38%
Kies de maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Muscle T-shirt in donkergrijs is een katoenen tee voor mannen die een aansluitend shirt willen in plaats van een ruim model. Je draagt hem net zo makkelijk in de sportschool als op een gewone werkdag.

Je traint voor resultaat, en een wijd shirt verstopt precies dat. Het Muscle-model is ontworpen voor wie een aansluitende pasvorm zoekt zonder in te leveren op comfort.

Donkergrijs is rustig genoeg voor elke dag en combineert met wat al in je kast hangt:

  • Dagelijks: met jeans of chinos
  • Training: met joggers of hardloopshorts
  • In lagen: onder een open overhemd of blazer

Klanten beoordelen hem met 4,6/5. Wil je er meer tegelijk? De tee is ook te bestellen als Pakketdeal (3 stuks), (6 stuks) of (9 stuks).

  • 100% Katoen; 165 g/m²%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Muscle T-Shirt (12 stk.)
Bundle
12 stuks

(12 stuks)

€ 94,95

€ 7,91 per stuk

Muscle T-Shirt (9 stk.)
Bundle
9 stuks

(9 stuks)

€ 80,99

€ 9,00 per stuk

Heavy Boxfit Tee - Mørkegrå
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 40,95
Heavy Boxfit T-shirt - Mørkegrå
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 40,95
Basic T-Shirts - (12 stk.)
Foto van Basic T-Shirts - Pakketdeal (12 stuks)
Bundle
12 stuks

Pakketdeal (12 stuks) · (12 stuks)

€ 94,95

€ 7,91 per stuk

Basic T-Shirts - (9 stk.)
Bundle
9 stuks

Pakketdeal (9 stuks) · (9 stuks)

€ 80,99

€ 9,00 per stuk

Heavy Boxfit Tee - Sort
Foto van Heavy Boxfit Tee - Zwart

Zwart

€ 40,95
Hooded Let Puffer Jakke - Navy
Foto van Hooded Lichte Puffer Jack - Navy
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå

Donkergrijs

€ 20,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie