Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Hørbukser (3 stk.) dame
Linnen Broek - Wit
Linnen Broek - Bruin
Linnen Broek - Zwart

Linnen Broeken dame

Wit, Bruin, Zwart

€ 49,59
€ 16,53 per stuk
Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 3
Kies maat en kleur

Kleur: Wit

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Bruin

Afmetingen: Kies

Kies maat en kleur

Kleur: Zwart

Afmetingen: Kies

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Drie linnen broeken voor dames in één Pakketdeal (3 stuks), met wit, bruin en zwart als kleuren. Je hebt een broek bij bijna elke top in je kast, en een extra paar klaar als er één in de was ligt.

In de zomer draag je linnen het vaakst, en juist dan wil je niet elke dag dezelfde broek aan. Met drie stuks wissel je zonder na te denken en heb je minder wasdagen.

Waarom deze

Elke kleur heeft een eigen rol. Wit is voor zonnige dagen, bruin is een warme middenkleur en zwart houdt je look strak.

Styling

  • Wit met een zwart hemdje of een gestreepte top
  • Bruin met een crèmekleurige blouse
  • Zwart met een wit T-shirt en sandalen
Wassen op maximaal 40 °C
Niet bleken
Niet in de droger
Op lage temperatuur strijken
Niet chemisch reinigen

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Kortærmet Hør Skjorte - Sort
Foto van Korte Mouw Linnen Shirt - Zwart
Heavy Boxfit Tee - (3 stk.) - Women
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (3 stuks) - Women
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) - Women · (3 stuks)

€ 63,99

€ 21,33 per stuk

Premium Habitbukser - Sort
Foto van Premium Pants - Zwart
Nieuw

Zwart

€ 108,95
Heavy Boxfit Tee - (6 stk.) - Women
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (6 stuks) - Women
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) - Women · (6 stuks)

€ 79,99

€ 13,33 per stuk

Heavy Boxfit Tee - (2 stk.) - Women
Foto van Heavy Boxfit Tee - Zwart & Wit (2 stuks) - Women
Bundle
2 stuks

Zwart & Wit (2 stuks) - Women · (2 stuks)

€ 52,99

€ 26,50 per stuk

Classic Pants - Sand
Foto van Classic Pants - Sand
UITLOPEND

Sand

€ 52,00
Hørbukser - Grøn
Foto van Linen Pants - Groen
UITLOPENDbespaar 35%

Groen

€ 35,95€ 54,95
Hørbukser  - Sort
Foto van Linnen Broek - Zwart
UITLOPENDbespaar 35%

Zwart

€ 35,95€ 54,95
Hørbukser - Hvid
Foto van Linnen Broek - Wit
UITLOPENDbespaar 35%

Wit

€ 35,95€ 54,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart

Zwart

€ 20,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants - Navy
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Navy
Oversized T-shirt - Sort
Oversized T-shirt - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 27,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie