Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Den Originale Performance Skjorte - (3 stk.)
Product image
Product image
Performance Shirt - Lichtblauw/Wit Gestreept
The Original Performance Shirt - Wit
De Originale Performance Shirt - Navy

The Original Performance Shirt

Pakketdeal (3 stuks)

€ 79,99
€ 26,66 per stuk

1. Performance Shirt

Kleur: Lichtblauw/Wit Gestreept

Maat

2. The Original Performance Shirt

Kleur: Wit

Maat

3. De Originale Performance Shirt

Kleur: Navy

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Pakketdeal (3 stuks) van The Original Performance Shirt: een lichtblauw/wit gestreept, een wit en een navy overhemd voor mannen. Het stof is katoen met stretch, dus je combineert een net overhemd met bewegingsvrijheid. Je krijgt drie kleuren die elkaar aanvullen in één bestelling.

Je werkweek vraagt om een schoon overhemd op maandag en op donderdag. Met drie shirts heb je er een extra klaar en minder wasdagen.

Waarom deze

Elk shirt past bij een ander moment: wit voor een presentatie, gestreept voor een gewone kantoordag, navy voor een etentje.

Styling

  • Het witte shirt onder een donker colbert met Performance Pants.
  • Het gestreepte shirt met opgerolde mouwen boven een lichte broek.
  • Het navy shirt open over een wit T-shirt in het weekend.

Klanten geven dit shirt 4,7/5 op basis van 538 beoordelingen.

Wassen op of onder 40 °C
Niet bleken
Strijken op gemiddelde temperatuur
  • Katoen: 72%
  • Polyester: 24%
  • Elastaan: 4%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Den Originale Performance Skjorte - (2 stk.)
Foto van The Original Performance Shirt - Pakketdeal (2 stuks) - Wit & Navy
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) - Wit & Navy · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - (2 stk)
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit & Lichtblauw (Pakketdeal 2 stuks)
Bundle
2 stuks

Wit & Lichtblauw (Pakketdeal 2 stuks) · (2 stuks)

€ 67,95

€ 33,98 per stuk

Den Originale Performance Oxford Skjorte - (3 stk.)
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - (3 stuks)
Bundle
3 stuks

(3 stuks) · (3 stuks)

€ 80,00

€ 26,67 per stuk

Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
De Originale Performance Pants - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Pants - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Shorts (herre) - (3 stk.)
Foto van De Originele Performance Shorts (heren) - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 40,95

€ 13,65 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit

Anderen kochten ook

Slips - Sort

Zwart

€ 27,00
Slips - Bordeaux/Bordeaux Stribet

Bordeaux/Bordeaux Gestreept

€ 27,95
Slips - Lyseblå

Lichtblauw

€ 27,00
Den Originale Performance Blazer - Sort
Den Originale Performance Blazer - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 135,95
Den Originale Performance Blazer - Navy
Den Originale Performance Blazer - Navy Blazer - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 135,95
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Blazer - Mørkebrun
Den Originale Performance Blazer - Mørkebrun - TeeShoppen - Brun

Donkerbruin

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie