Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Den Originale Performance Oxford Skjorte - (3 stk.)
Product image
Product image
The Original Performance Oxford Shirt - Wit
The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw
De Originale Performance Oxford Shirt - Grijs gemêleerd

The Original Performance Oxford Shirt

(3 stuks)

€ 80,00
€ 26,67 per stuk

1. The Original Performance Oxford Shirt

Kleur: Wit

Maat

2. The Original Performance Oxford Shirt

Kleur: Lichtblauw

Maat

3. De Originale Performance Oxford Shirt

Kleur: Grijs gemêleerd

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Een Pakketdeal (3 stuks) van de Performance Oxford Shirt voor mannen, waarbij je per shirt zelf de kleur en maat kiest. Een katoenen oxford overhemd dat je net zo goed naar kantoor draagt als naar een feest. Met drie in huis heb je altijd een extra shirt klaar.

Jij stelt de mix samen

Neem wit, lichtblauw en grijs gemêleerd voor drie verschillende looks. Of kies drie keer dezelfde kleur als je al weet wat je favoriet is. Maten kun je ook mixen, handig als je er één wat ruimer wilt dragen.

Zo draag je hem

  • Dichtgeknoopt en ingestopt onder een blazer voor een werkdag of een formele afspraak
  • Met open kraag en een nette pantalon als je naar een feest gaat
Wassen op of onder 40 °C
Niet bleken
Strijken op gemiddelde temperatuur
  • Katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Den Originale Performance Oxford Skjorte - (2 stk)
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit & Lichtblauw (Pakketdeal 2 stuks)
Bundle
2 stuks

Wit & Lichtblauw (Pakketdeal 2 stuks) · (2 stuks)

€ 67,95

€ 33,98 per stuk

Den Originale Performance Skjorte - (3 stk.)
Foto van The Original Performance Shirt - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Grå Melange
Foto van De Originale Performance Oxford Shirt - Grijs gemêleerd

Grijs gemêleerd

€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - (2 stk.)
Foto van The Original Performance Shirt - Pakketdeal (2 stuks) - Wit & Navy
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) - Wit & Navy · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Den Originale Performance Oxford Skjorte - Navy
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Navy
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie