Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Heavy Boxfit Tee - (6 stk.)
Product image
Product image
Heavy Boxfit T-shirt - Donkergrijs
Heavy Boxfit Tee - Navy
Heavy Boxfit Tee - Olijf
Heavy Boxfit Tee - Zwart

Heavy Boxfit Tee

Pakketdeal (6 stuks)

€ 79,99
€ 13,33 per stuk

1. Heavy Boxfit T-shirt

Kleur: Donkergrijs

Maat

2. Heavy Boxfit Tee

Kleur: Navy

Maat

3. Heavy Boxfit Tee

Kleur: Olijf

Maat

4. Heavy Boxfit Tee

Kleur: Zwart

Maat

5. Heavy Boxfit Tee

Kleur: Zwart

Maat

6. Heavy Boxfit Tee

Kleur: Zwart

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Pakketdeal (6 stuks) met de Heavy Boxfit Tee: zes katoenen T-shirts voor mannen, allemaal in dezelfde ruime boxfit. Je stelt je zes stuks samen uit donkergrijs, navy, olijf en zwart. Zo kies je één keer een vorm die bij je past en twijfel je niet meer per shirt.

Je grijpt elke ochtend naar hetzelfde shirt omdat de vorm klopt. Met zes stuks in één pasvorm ligt er altijd een extra shirt klaar en was je minder vaak.

Waarom deze

De boxfit valt los en ontspannen om je bovenlijf. Daardoor staat een gewoon T-shirt meteen als een bewuste keuze, zonder dat je er iets bij hoeft te doen.

Zo draag je hem

  • Los over een Wide broek of een cargo
  • Onder een open overshirt of een lichte jas
  • Donkergrijs en navy met donkere denim, olijf en zwart met een beige of grijze broek

Niet voor jou als je een T-shirt zoekt dat strak om je borst en armen zit. Dan past een Slim of Muscle Fit beter bij je.

  • Biologisch Katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Heavy Boxfit Tee - (3 stk.)
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 63,99

€ 21,33 per stuk

Heavy Boxfit Tee - (2 stk.)
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (2 stuks) - Donkergrijs & Navy
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) - Donkergrijs & Navy · (2 stuks)

€ 52,99

€ 26,50 per stuk

Heavy Boxfit Tee - Sort
Foto van Heavy Boxfit Tee - Zwart

Zwart

€ 40,95
Heavy Boxfit Tee - Navy
Foto van Heavy Boxfit Tee - Navy

Navy

€ 40,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UITLOPENDbespaar 74%

Sand

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie