Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

Heavy Boxfit Tee - (3 stk.)
Product image
Product image
Product image
Heavy Boxfit T-shirt - Donkergrijs
Heavy Boxfit Tee - Navy
Heavy Boxfit Tee - Olijf

Heavy Boxfit Tee

Pakketdeal (3 stuks)

€ 63,99
€ 21,33 per stuk

1. Heavy Boxfit T-shirt

Kleur: Donkergrijs

Maat

2. Heavy Boxfit Tee

Kleur: Navy

Maat

3. Heavy Boxfit Tee

Kleur: Olijf

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Drie Heavy Boxfit Tees van biologisch katoen, in donkergrijs, navy en olijf. Een boxy t-shirt voor mannen met een losse, ontspannen pasvorm, voor wie liever een recht silhouet draagt dan een shirt dat aansluit. De Pakketdeal (3 stuks) geeft je drie gedempte kleuren die je makkelijk met elkaar afwisselt.

Je pakt 's ochtends een t-shirt en wilt niet nadenken of het bij je broek past. Met drie rustige tinten in de kast kies je sneller.

Waarom deze

Je haalt drie shirts in één keer in huis, elk in een andere kleur. Zo heb je een extra shirt klaar en minder wasdagen.

Styling

  • Navy onder een open overshirt
  • Olijf bij een donkere jeans of een zandkleurige broek
  • Donkergrijs los gedragen over een Wide broek

Niet voor jou als je een t-shirt zoekt dat strak om borst en armen zit. Kies dan een Slim of Muscle Fit.

  • Biologisch Katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Heavy Boxfit Tee - (6 stk.)
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (6 stuks)
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) · (6 stuks)

€ 79,99

€ 13,33 per stuk

Heavy Boxfit Tee - (2 stk.)
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (2 stuks) - Donkergrijs & Navy
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) - Donkergrijs & Navy · (2 stuks)

€ 52,99

€ 26,50 per stuk

Heavy Boxfit Tee - Sort
Foto van Heavy Boxfit Tee - Zwart

Zwart

€ 40,95
Heavy Boxfit Tee - Navy
Foto van Heavy Boxfit Tee - Navy

Navy

€ 40,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Hvid
Foto van Muscle T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
De Originale Performance Pants - Sand
De Originale Performance Pants - Sand
UITLOPENDbespaar 74%

Sand

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Wit

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie