Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Heavy Boxfit Tee - (3 stk.) - Women
Product image
Heavy Boxfit T-shirt - Donkergrijs
Heavy Boxfit T-shirt - Zwart
Heavy Boxfit Tee - Navy

Heavy Boxfit Tee

Pakketdeal (3 stuks) - Women

€ 39,67
€ 13,22 per stuk

1. Heavy Boxfit T-shirt

Kleur: Donkergrijs

Maat

2. Heavy Boxfit T-shirt

Kleur: Zwart

Maat

3. Heavy Boxfit Tee

Kleur: Navy

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Pakketdeal (3 stuks) bevat drie Heavy Boxfit Tees voor vrouwen: een donkergrijze, een zwarte en een navy. Het is een tee van biologisch katoen met een boxy snit, in drie donkere kleuren die je met bijna alles combineert.

Je favoriete basic ligt net in de was als je hem nodig hebt. Met drie exemplaren heb je een extra shirt klaarliggen en minder wasdagen.

Waarom deze

De drie kleuren zijn onderling uitwisselbaar. Elk shirt past bij wat al in je kast hangt, dus je hoeft 's ochtends niet te puzzelen.

Styling

  • Zwart onder een open overhemd of blazer
  • Navy op een jeans of chino
  • Donkergrijs op een joggingbroek of hardloopshort voor en na het sporten
  • Biologisch katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Heavy Boxfit Tee - (2 stk.) - Women
Foto van Heavy Boxfit Tee - Zwart & Wit (2 stuks) - Women
Bundle
2 stuks

Zwart & Wit (2 stuks) - Women · (2 stuks)

€ 52,99

€ 26,50 per stuk

Heavy Boxfit Tee - (6 stk.) - Women
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (6 stuks) - Women
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) - Women · (6 stuks)

€ 79,99

€ 13,33 per stuk

Heavy Boxfit Tee - Sort
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Zwart
DEAL VAN DE WEEKbespaar 66%

Zwart

€ 13,95€ 40,95
Heavy Boxfit Tee - Olive
Foto van Heavy Boxfit Tee - Olijf
DEAL VAN DE WEEK

Olijf

€ 40,00
Heavy Boxfit Tee - Mørkegrå
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Donkergrijs
DEAL VAN DE WEEKbespaar 66%

Donkergrijs

€ 13,95€ 40,95
Heavy Boxfit Tee - Navy
Foto van Heavy Boxfit Tee - Navy
DEAL VAN DE WEEK

Navy

€ 40,00
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blauw denim (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Lysegrå
Foto van Haylie Pants - Lichtgrijs

Lichtgrijs

€ 54,95

Anderen kochten ook

Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie