Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Heavy Boxfit Tee - (2 stk.) - Women
Product image
Heavy Boxfit T-shirt - Zwart

Heavy Boxfit Tee

Zwart & Wit (2 stuks) - Women

€ 32,85
€ 16,43 per stuk

De maat valt normaal uit. Veel klanten raden aan om je gebruikelijke maat te kopen.

Stel je set samenKlik om aan te passen0 gekozen door 2
Kies maat en kleur

Kleur: Zwart

Afmetingen: Kies

Klik om te selecteren

Product 2

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Twee Heavy Boxfit Tees in één Pakketdeal (2 stuks): een in Zwart en een in Wit, allebei van biologisch katoen. Een set voor vrouwen die hun basis in één keer geregeld willen hebben, met de twee kleuren die bij bijna alles in de kast passen.

Je pakt 's ochtends een shirt en wilt er niet over nadenken. Met deze set liggen beide opties klaar: zwart voor een donkere, rustige outfit en wit voor een lichte, frisse.

Waarom deze set

De twee tees zijn hetzelfde model. Alleen de kleur verschilt. Zo draag je hetzelfde boxfit silhouet op twee manieren.

Styling

  • De witte onder een open overhemd of blazer
  • De zwarte los over een wijde broek of een rok
  • Biologisch katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Heavy Boxfit Tee - (3 stk.) - Women
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (3 stuks) - Women
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) - Women · (3 stuks)

€ 63,99

€ 21,33 per stuk

Heavy Boxfit Tee - (6 stk.) - Women
Foto van Heavy Boxfit Tee - Pakketdeal (6 stuks) - Women
Bundle
6 stuks

Pakketdeal (6 stuks) - Women · (6 stuks)

€ 79,99

€ 13,33 per stuk

Heavy Boxfit Tee - Sort
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Zwart
DEAL VAN DE WEEKbespaar 66%

Zwart

€ 13,95€ 40,95
Heavy Boxfit Tee - Olive
Foto van Heavy Boxfit Tee - Olijf
DEAL VAN DE WEEK

Olijf

€ 40,00
Heavy Boxfit Tee - Mørkegrå
Foto van Heavy Boxfit T-shirt - Donkergrijs
DEAL VAN DE WEEKbespaar 66%

Donkergrijs

€ 13,95€ 40,95
Heavy Boxfit Tee - Navy
Foto van Heavy Boxfit Tee - Navy
DEAL VAN DE WEEK

Navy

€ 40,00
Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blauw denim (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Lysegrå
Foto van Haylie Pants - Lichtgrijs

Lichtgrijs

€ 54,95

Anderen kochten ook

Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie