Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Essential Hooded Sweatset - Navy
Product image
Product image
Essential Hoodie - Navy
Essential Sweatpants - Navy

Essential Hooded Sweatset

Navy

€ 22,00
€ 11,00 per stuk

1. Essential Hoodie

Kleur: Navy

Maat

2. Essential Sweatpants

Kleur: Navy

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Een tweedelige sweatset voor mannen: de Essential Hoodie en de Essential Sweatpants, allebei in navy. Je bestelt de hoodie met capuchon en de bijpassende broek in één keer, zodat je niet zelf twee tinten blauw naast elkaar hoeft te leggen.

Je wilt na het werk of op een vrije zondag iets aantrekken zonder na te denken over wat bij elkaar past. Deze set geeft je dat antwoord met twee delen in dezelfde kleur.

Waarom deze set

Hoodie en sweatpants komen uit dezelfde Essential lijn en hebben dezelfde kleur. Samen gedragen zien ze eruit als één outfit.

Zo draag je hem

  • Als complete set, met de capuchon op als het fris is.
  • De hoodie apart onder een open jas.
  • De sweatpants apart met een grijs gemêleerde tee.

Niet voor jou, als

je hoodie en broek in verschillende kleuren wilt. In deze set zijn beide delen navy.

101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Essential Sweatset - Navy
Foto van Essential Sweatset - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 44,00

€ 22,00 per stuk

Essential Hooded Sweatset - Sort
Foto van Essential Hooded Sweatset - Zwart (Hoodie + Sweatpants)
Bundle
2 stuks

Zwart (Hoodie + Sweatpants) · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Essential Hooded Sweatset - Grå
Foto van Essential Hooded Sweatset - Grijs
Bundle
2 stuks

Grijs · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Essential Sweatset - Sort
Foto van Essential Sweatset - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Essential Sweatpants - Navy
Foto van Essential Sweatpants - Navy

Navy

€ 54,00
Essential Sweatset - Grå
Foto van Essential Sweatset - Grijs
Bundle
2 stuks

Grijs · (2 stuks)

€ 54,95

€ 27,48 per stuk

De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie