Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen ruilrecht

Snelle levering

Essential Sweatset - Grå
Product image
Product image
Essential Crewneck - Grijs gemêleerd
Essential Sweatpants - Grijs gemêleerd

Essential Sweatset

Grijs

€ 27,48
€ 13,74 per stuk

1. Essential Crewneck

Kleur: Grijs gemêleerd

Maat

2. Essential Sweatpants

Kleur: Grijs gemêleerd

Maat

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

De Essential Sweatset is een Pakketdeal (2 stuks) voor mannen: een Essential Crewneck en Essential Sweatpants, allebei in grijs gemêleerd. Je koopt trui en broek in één keer en in precies dezelfde kleur. Zo hoef je niet zelf twee delen te zoeken die bij elkaar passen.

Wie een sweatoutfit uit losse stukken samenstelt, merkt vaak pas thuis dat het ene grijs net anders is dan het andere. Met deze set heb je dat probleem niet.

Waarom deze set

Beide delen komen uit dezelfde Essential lijn en hebben dezelfde tint. Je trekt ze aan en je outfit klopt.

Zo draag je hem

  • Samen als één grijs geheel.
  • De crewneck los over een wit T-shirt, met de rand van het shirt net zichtbaar bij de hals.
  • De sweatpants met een effen T-shirt of hoodie in een donkere kleur.
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

Essential Hooded Sweatset - Grå
Foto van Essential Hooded Sweatset - Grijs
Bundle
2 stuks

Grijs · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Essential Sweatset - Sort
Foto van Essential Sweatset - Zwart
Bundle
2 stuks

Zwart · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Essential Sweatset - Navy
Foto van Essential Sweatset - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 44,00

€ 22,00 per stuk

Essential Hooded Sweatset - Sort
Foto van Essential Hooded Sweatset - Zwart (Hoodie + Sweatpants)
Bundle
2 stuks

Zwart (Hoodie + Sweatpants) · (2 stuks)

€ 47,95

€ 23,98 per stuk

Essential Hooded Sweatset - Navy
Foto van Essential Hooded Sweatset - Navy
Bundle
2 stuks

Navy · (2 stuks)

€ 44,00

€ 22,00 per stuk

Essential Sweatpants - Grå Melange
Foto van Essential Sweatpants - Grijs gemêleerd

Grijs gemêleerd

€ 54,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Hvid
Foto van Organic Basic T-shirt - Wit
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
Basic T-shirt - Sort
Foto van Organic Basic T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95
Muscle T-shirt - Sort
Foto van Muscle T-shirt - Zwart

Zwart

€ 27,95

Anderen kochten ook

Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Lyseblå
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Lichtblauw

Lichtblauw

€ 67,95
De Originale Performance Shorts - Drizzle
Foto van The Original Performance Shorts - Drizzle

Drizzle

€ 67,00
Muscle T-shirt - Bordeaux
Foto van Muscle T-shirt - Bordeaux

Bordeaux

€ 27,95
Basic T-shirt - Petroleumsblå
Foto van Basic T-shirt - Petroleumsblauw

Petroleumsblauw

€ 27,95
De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blue Denim
Foto van De Originale Performance Jeans (Slim) - Medium Blauw Denim

Medium Blauw Denim

€ 81,95
De Originale Performance Structure Pants - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie