Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort
Product image
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort 2
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort 3
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort 4
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort 5
Product image
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort 6
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Sort - TeeShoppen - Sort 7

Performance Structure Pants

Zwart

€ 108,95

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Performance Structure Pants in een Regular fit: een geweven broek van katoen met stretch, iets ruimer bij de dijen en met een wijdere pijp over de kuit. Voor mannen die geen strakke broek willen, maar ook geen echt wijde. Klanten geven hem 4,7/5.

Je zit een volle dag op kantoor en hebt 's avonds nog een etentje. De 360 graden stretch geeft je bewegingsvrijheid, en door de gestructureerde weving ziet de broek er aan het eind van de dag nog steeds netjes uit.

De zwarte kleur combineer je makkelijk. Draag hem overdag met een t-shirt, of met een overhemd en een blazer als het formeler moet.

Niet voor jou als je een broek zoekt die strak om het been zit.

Zachtwasprogramma
Was samen met soortgelijke kleuren
Niet bleken
Niet geschikt voor de droogtrommel
Op lage temperatuur strijken
Mag niet naar de stomerij worden gebracht
  • Katoen: 98%
  • Elastaan: 2%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
MaatLengteBreedte
30/32103.7 cm-
31/32103.7 cm-
32/32103.7 cm-
33/32103.7 cm-
34/32103.7 cm-
36/32103.7 cm-
38/32103.7 cm-
28/34108.7 cm-
29/34108.7 cm-
30/34108.7 cm-
31/34108.7 cm-
32/34108.7 cm-
33/34108.7 cm-
34/34108.7 cm-
36/34108.7 cm-
38/34108.7 cm-
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants - (3 stk.)
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy - TeeShoppen - Blå 3
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Beige
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Beige
De Originale Performance Structure Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Zwart
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkebrun
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkebrun - TeeShoppen - Brun

Donkerbruin

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrøn
Foto van The Original Performance Structure Pants (Regular) - Donkergroen

Donkergroen

€ 108,95
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå
bespaar 74%

Donkergrijs

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Pants - Navy
Foto van De Originele Performance Pants - Navy
bespaar 74%

Navy

€ 20,95€ 81,95

Anderen kochten ook

De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Mørkegrå
Foto van De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 108,95
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy
De Originale Performance Structure Pants (Regular) - Navy - TeeShoppen - Blå 3
De Originale Performance Pants - Sort
Foto van De Originale Performance Pants - Zwart
bespaar 74%

Zwart

€ 20,95€ 81,95
De Originale Performance Jeans (Regular) - Medium Blue Denim
Foto van De Originele Performance Jeans (Regular) - Middenblauw Denim

Middenblauw Denim

€ 81,95
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Beige
Foto van De Originale Performance Structure Pants - Beige
De Originale Performance Shorts - Navy
Foto van De Originele Performance Shorts - Navy
Den Originale Performance Blazer - Blå
Den Originale Performance Blazer - Blå - TeeShoppen - Blå

Blauw

€ 135,95
Den Originale Performance Skjorte - Navy
Foto van De Originale Performance Shirt - Navy

Navy

€ 67,95
Chino Shorts - Sort
Chino Shorts - Sort - TeeShoppen - Sort
UITLOPENDbespaar 78%

Zwart

€ 14,95€ 67,95
Oversized T-shirt - Hvid
Foto van Oversized T-shirt - Wit

Wit

€ 27,95
Den Originale Performance Skjorte - Sort
Foto van The Original Performance Shirt - Zwart

Zwart

€ 67,95
Den Originale Performance Oxford Skjorte - Hvid
Foto van The Original Performance Oxford Shirt - Wit

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie