Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

De Originale Performance Loose Jeans - (3 stk.)
Product image
Product image
The Original Performance Jeans (Loose) - Medium Blauw Denim
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
The Original Performance Loose Jeans - Donkerblauw

De Originele Performance Loose Jeans

Pakketdeal (3 stuks)

€ 79,99
€ 26,66 per stuk

1. The Original Performance Jeans (Loose)

Kleur: Medium Blauw Denim

Taille
Lengte

2. De Originale Performance Loose Jeans

Kleur: Black Denim

Taille
Lengte

3. The Original Performance Loose Jeans

Kleur: Donkerblauw

Taille
Lengte

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Deze Pakketdeal (3 stuks) bevat drie Performance Loose Jeans van katoenen denim voor dames. Per paar kies je zelf kleur en maat, zo draag je niet drie keer precies dezelfde jeans.

Heb je een losse jeans die je bijna elke dag aantrekt? Dan wil je er een paar extra van in de kast. In dit pakket stel je drie paar samen uit de kleuren van het model:

  • middenblauw denim
  • zwart denim
  • donkerblauw denim

Waarom deze

Je mixt vrij binnen het pakket. Kies bijvoorbeeld één zwarte en twee blauwe tinten, of drie keer je favoriete kleur.

Styling

De losse pijp komt goed uit met een ingestopt shirt of een korte trui. De zwarte variant zet je neer met een lichte top voor contrast. De blauwe tinten draag je het hele jaar met een blazer of een simpel T-shirt.

Wassen op of onder 40 °C
Was samen met soortgelijke kleuren
In de droogtrommel drogen op lage temperatuur
  • Katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

De Originale Performance Loose Jeans (dame) - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Loose Jeans (Women) - Pakketdeal (2 stuks)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Wide Jeans - (3 stk.)
Foto van The Original Performance Wide Jeans - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Wide Jeans - (2 stk.)
Foto van The Original Performance Wide Jeans - (2 stuks)
Bundle
2 stuks

(2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Mom Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Skinny Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Skinny Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blauw denim (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Lysegrå
Foto van Haylie Pants - Lichtgrijs

Lichtgrijs

€ 54,95

Anderen kochten ook

Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95
De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim
Foto van De Originale Performance Loose Jeans - Black Denim

Black Denim

€ 81,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie