Ga naar de inhoud

+700.000 blije klanten

101 dagen retourrecht

Snelle levering

De Originale Performance Wide Jeans - (2 stk.)
Product image
Product image
Product image
De Originele Performance Wide Jeans - Medium Blauw Denim
De Originale Performance Wide Jeans - Washed Black Denim

The Original Performance Wide Jeans

(2 stuks)

€ 66,99
€ 33,49 per stuk

1. De Originele Performance Wide Jeans

Kleur: Medium Blauw Denim

Taille
Lengte

2. De Originale Performance Wide Jeans

Kleur: Washed Black Denim

Taille
Lengte

Levering · Op voorraad

Levering binnen 1–3 werkdagen

Twee Performance Wide Jeans voor dames in één Pakketdeal (2 stuks), van katoenen denim in een ruime Wide pasvorm. Je kiest per paar zelf kleur en maat, uit Medium Blue Denim en Washed Black Denim. Zo heb je in één bestelling een lichte en een donkere jeans in dezelfde pasvorm.

Heb je eindelijk een wijde jeans gevonden die goed zit, dan wil je hem vaak ook in een tweede kleur. Met dit pakket regel je dat meteen.

Styling

De Medium Blue Denim draag je met een ingestopt shirt of een kort vest. De Washed Black Denim combineer je met een blouse of blazer voor een strakkere look. Bij de wijde pijp werkt een korte of getailleerde bovenkant goed.

Niet voor jou als je een jeans zoekt die strak om de benen sluit. Deze valt ruim en ontspannen.

Wassen op of onder 40 °C
Was samen met soortgelijke kleuren
In de droogtrommel drogen op lage temperatuur
  • Katoen: 100%
Pasvorm
Klein
Op maat
Groot
101 dagen retourrecht
+700.000 tevreden klanten
Levering van dag tot dag

Aanbevolen voor jou

Dit zijn onze aanbevelingen voor jou

De Originale Performance Wide Jeans - (3 stk.)
Foto van The Original Performance Wide Jeans - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Mom Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Loose Jeans - (3 stk.)
Foto van De Originele Performance Loose Jeans - Pakketdeal (3 stuks)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

De Originale Performance Skinny Jeans - (2 stk.)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Loose Jeans (dame) - (2 stk.)
Foto van De Originale Performance Loose Jeans (Women) - Pakketdeal (2 stuks)
Bundle
2 stuks

Pakketdeal (2 stuks) · (2 stuks)

€ 66,99

€ 33,50 per stuk

De Originale Performance Skinny Jeans - (3 stk.)
Bundle
3 stuks

Pakketdeal (3 stuks) · (3 stuks)

€ 79,99

€ 26,66 per stuk

Haylie Pants - Sort
De Originale Performance Pants - Sort - TeeShoppen - Sort

Zwart

€ 54,95
Jeans JDY - Sort (high waist)
Performance Jeans - Sort (high waist) - Jacqueline de Yong - Sort 2

Zwart (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Navy
De Originale Performance Pants - Navy - TeeShoppen - Blå

Navy

€ 54,95
Haylie Pants - Mørkegrå
De Originale Performance Pants - Mørkegrå - TeeShoppen - Grå

Donkergrijs

€ 54,95
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist)
De Originale Performance Jeans - Blå denim (high waist) - Jacqueline de Yong - Blå

Blauw denim (high waist)

€ 54,95
Haylie Pants - Lysegrå
Foto van Haylie Pants - Lichtgrijs

Lichtgrijs

€ 54,95

Anderen kochten ook

Foto van Basic Let T-shirt - Hvid
Foto van Basic Let T-shirt - Hvid
Nieuw

Hvid

€ 17,95
Boyfriend Tee - Army Grøn
Foto van Boyfriend Tee - Legergroen

Legergroen

€ 27,00
Oversized T-shirt - Grå Meleret
Oversized T-shirt - Grå Meleret - TeeShoppen - Grå

Grijs gemêleerd

€ 27,95
Oversized T-shirt - Army (dame)
Foto van Oversized T-shirt - Legergroen (dames)

Legergroen (dames)

€ 27,95
Pieces Jeans - Sort (high waist)
Pieces Jeans - Sort (high waist) - PIECES - Sort

Zwart (high waist)

€ 24,95
De Originale Performance Bukser - Mørkegrå
Foto van The Original Performance Pants - Donkergrijs

Donkergrijs

€ 81,95
De Originale Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Skinny Jeans - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
De Originale Performance Loose Jeans - Washed Black Denim
Foto van The Original Performance Jeans (Loose) - Washed Black Denim

Washed Black Denim

€ 81,95
Klassiske Habitbukser - Grå
Foto van Klassieke Suit Pants - Grijs

Grijs

€ 54,95
Oversized Blazer - Grå
Foto van Oversized Blazer - Grijs

Grijs

€ 108,95
Boyfriend Tee - Hvid
Foto van Boyfriend Tee - Wit

Wit

€ 27,95
Basic T-shirt - Navy
Foto van Basic T-shirt - Navy

Navy

€ 27,95

Hallo, hoe kunnen we je helpen?

Ben je op zoek naar iets nieuws, of heb je hulp nodig met je account?

Bladeren op categorie